Jak naprawdę wyglądają sesje zdjęciowe?

Jak naprawdę wyglądają sesje zdjęciowe? Zdradzę Wam odrobinę zakulisowych tajemnic :)

Pracuję podczas sesji zdjęciowych od dawna. To niesamowita praca - dynamiczna i ekscytująca. Można zobaczyć jak na naszych oczach zmienia się modelka.

 

Czasami także ja byłam modelką. Tak było podczas realizacji ostatniej kampanii dla firmy Loft37. Buty tej firmy noszę od kiedy tylko pojawiły się na rynku. Więc kiedy jej właścicielki zaproponowały mi przygotowanie sesji było dla mnie naturalne, że się zgodzę!

 

Nie dość, że byłam bohaterką sesji, to jeszcze osobiście ją stylizowałam. Było to o tyle ekscytujące, że wszystkie rzeczy, które są na zdjęciach pochodzą z mojej garderoby! Noszę je na co dzień, tak jak i buty Loft37. Uwielbiam je, dlatego chciałam by sesja była naturalna i autentyczna, a ja żebym nie była przebrana. Dlatego stylizacje były dobierane na bieżąco podczas sesji i dopasowywane do butów. Tak, stanowczo to była moja sesja!

 

Poza tym wyjątkowa była atmosfera na planie. Ostatnio wszystkie realizowane przeze mnie sesje były jasne i uśmiechnięte. Natomiast ta była realizowana w klubie i dominowały w niej ciemne kolory, welurowe materiały i mocny charakter. A dodatkowo podawane było przepyszne jedzenie, a że jestem smakoszem, to byłam ZACHWYCONA!

 

Zobacz też: Postanowienia noworoczne? Mam na nie swój sposób!