Reklama

uroda

10.01.2019

Nowe kosmetyki Fenty Beauty by Rihanna już 11 stycznia!

Nowe kosmetyki Fenty Beauty by Rihanna już 11 stycznia! https://www.instagram.com/fentybeauty/

Monika Kurek

Reklama

 

Rihanna nie zwalnia tempa! Niedawno Internet obiegła informacja, że Barbadoska wyda w 2019 swój 9 album. Jej marka odzieżowa SAVAGE X FENTY zaraz wypuszcza kolekcję walentynkową, a już 11 stycznia Sephory na całym świecie zaleje kolejna fala produktów od gwiazdy. Czy jesteście gotowi na kolejne kosmetyki Fenty Beauty?! 

 

Pudry 

https://www.instagram.com/fentybeauty/

Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim, pudrów! Będzie ich aż 8: “Lavender”, “Butter”, “Banana”, “Cashew”, “Honey”, “Hazelnut”, “Nutmeg”, and “Coffee”... dopasowanych pod jasną, umiarkowaną, opaloną oraz ciemną skórę. Wszystkie są półprzeźroczyste, więc możesz zapomnieć o brzydkich prześwitach! 

 

https://www.instagram.com/fentybeauty/

 

Podkłady 

https://www.instagram.com/fentybeauty/

To nie koniec! Jeżeli nadal nie udało Ci się znaleźć swojego idealne podkładu wśród oferty Fenty Beauty, to może uda się tym razem? 10 nowych odcieni pojawi się w drogeriach już lada moment i MUSISZ je przetestować. Jak mówi sama gwiazda, chodzi o "możliwość bycia zobaczonym oraz usłyszanym". Wszystkie podkłady są w cenie 145 zł. 

 

Korektory 

https://www.instagram.com/fentybeauty/

Po raz pierwszy, w ofercie FB pojawią się również korektory i to w aż 50 odcieniach. Nie da się ukryć, że jak Rihanna czegoś się podejmuje, to z prawdziwym przytupem. Korektory będzie można dopasować pod podkład - są lekkie i z łatwością zmieszczą się w torebce. 

 

11 stycznia lada moment i nie możemy się doczekać przetestowania nowości od FENTY. Jakich jeszcze kosmetyków brakuje Wam w ofercie? Może maskary? :)

 

Zobacz też: 15 najlepszych perełek z tegorocznych wyprzedaży

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!