Reklama

uroda

06.12.2018

Zara wprowadza kolekcję... szminek?

Zara wprowadza kolekcję... szminek? https://www.instagram.com/zara/

Monika Kurek

Reklama

 

Wow, tego jeszcze nie było! Ostatnio Zara zszokowała obserwatorów ogłoszeniem, że wypuszcza specjalną kolekcję szminek. Co takiego przygotowała nasza ulubiona marka ubrań? 

 

Jest to krok zupełnie nowatorski! W Zarze dotychczas - prócz ubrań i dodatkowych - można było kupić perfumy. Czy to oznacza, że oferta Zary poszerzy się także o inne kosmetyki? Czy doczekamy się np; podkładów lub cieni do oczu pod szyldem Zary? Póki co, dostaniemy aż 20 kolorów wybranych przez... makijażystkę Hailey Baldwin czyli Pat McGrath. Do wyboru masz: 20 wariantów kolorystycznych w sztyfcie za 39.90 zł sztuka, 12 kolorów płynnych za 49.90 zł sztuka oraz zestaw Lip Kit (szminka, pomadka w płynie + konturówka) w cenie 89,90 zł.

 

https://www.instagram.com/zara/

 

Szminki możecie kupić od wczoraj, aczkolwiek wczoraj (5 grudnia) były dostępne wyłącznie w wersji online. Oczywiście, będą dostępne także stacjonarnie. Zara zdaje sobie sprawę, że klientki lubią zobaczyć produkty na własne oczy. Cała kolekcja ma korzenie amerykańsko-europejskie, gdyż projekt powstał w Los Angeles, a produkcja odbyła się we Francji.

 

https://www.instagram.com/zara/

 

W lookbooku dostępnym na stronie na internetowej Zary, możecie zobaczyć JAK modelki prezentują się w szminkach i... odtworzyć ten look. Szminki są przystępnych cenach, a wśród kolorów m.in magnetyzujący fiolet. Produkty wyglądają bardzo ciekawie i nie możemy się doczekać, aż je przetestujemy. Myślicie, że to pierwsza i ostatnia kolekcja beauty w dorobku Zary? 

 

Zobacz też: House. Best. Christmas. Ever.

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!