Reklama
Reklama

uroda

12.09.2017

Gąbka Konjac to najnowszy hit w pielęgnacji i oczyszczaniu

Gąbka Konjac to najnowszy hit w pielęgnacji i oczyszczaniu fot. instagram.com/soap.sponge

Musimy ją mieć!

Pola Namysł

Reklama

 

 Co jakiś czas odkrywamy nowe hity w pielęgnacji i oczyszczaniu, bo wszystkie wiemy że jest to podstawa pięknego wyglądu. I uwielbiamy wszystkie doniesienia dotyczące nowości kosmetycznych. Dlatego gąbka Konjac zwróciła naszą uwagę i będzie kosmetykiem, który na pewno będziemy testować w tym sezonie. Czym ona jest i jakie są jej właściwości?

 

Jest to wytwarzana z azjatyckiego tworzywa gąbka w 100% naturalna, co w niej wyjątkowego? Ma specyficzną powierzchnię, dzięki której możemy dokładnie oczyścić powierzchnię skóry,a  także usunąć martwy naskórek. Od razu rozwiejemy wszelkie wątpliwości - jest na tyle delikatna, że nadaje się do każdego typu skóry. Powinnyśmy oczyścić ją po każdym użyciu, aby zapewnić odpowiednie oczyszczenie.

 

Po kilku tygodniach należy wyrzucić gąbeczkę Konjac, a także pamiętać aby przechowywac ją w suchym pomieszczeniu. Najlepiej ukryć gąbeczkę w szufladzie, zamiast trzymać pod prysznicem lub przy umywalce, wilgotność przyspieszy jej zużycie. Dzięki jej rosnącej popularności możesz dostać ją obecnie w większości drogerii, także do dzieła!

 

Zobacz też: Kule do kąpieli Hello Kitty to najsłodsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałyśmy!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!