Reklama
Reklama

uroda

11.08.2017

Już nie idealnie zarysowane brwi, teraz królują... boy brows!

Już nie idealnie zarysowane brwi, teraz królują... boy brows! fot. instagram.com/skinaffaire

Pola Namysł

Reklama

 

 

Brwi były zdecydowanym hitem w makijażu ostatnich miesięcy! Malowanie, zarysowywanie, wypełnianie... to wszystko stało się najważniejszym elementem makijażu każdej it-girl. Miały być perfekcyjne, symetryczne, a żaden włos nie mógł odstawać. Robienie ich czasem zajmowało naprawdę dużo czasu, a także konieczne było wykorzystanie nawet pięciu czy sześciu kosmetyków! Niestety, nie każdy miał czas, ale także umiejętności i popełniałyśmy wiele błędów przy regulowaniu brwi. Wbrew pozorom, to wcale nie jest proste. Powoli, makijażyści z całego świata próbowali odejść od tego trendu co pokazały. Dlatego teraz stawiamy na najnowszy hit w pielęgnacji brwi, czyli "boy brows".

 

Co to jest i na czym polega? Dosłownie chodzi o inspirację brwiami... mężczyzn! Na pewno zauważyłyście, że faceci nie zwracają na to uwagi. Ewentualnie wyrwą kilka włosów, aby uniknąć tak zwanej monobrwii. Teraz kobiety inspirują się nimi. W 'chłopięcych brwiach' chodzi głównie o pozostawienie ich naturze, a także uniknięciu lansowanego teraz trendu mocno wystylizowanych brwi. Pokochało go już wiele modelek czy aktorek, które chcą pozostać naturalne, a także zaoszczędzić czas na codziennej pielęgnacji.

 

Nam ten trend bardzo się podoba, a jego fankami zostaną także wszystkie dziewczyny które dotychczas męczyło wyrywanie włosków. Jedyne co musisz zrobić przy 'boy brows' to dać im urosnąć, a ewentualne przerwy delikatnie wypełnić kredką i... gotowe!

 

Zobacz też: Ten trick sprawi, że Twoje brwi staną się idealne!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!