Reklama
Reklama

uroda

13.07.2017

Makijażowe IT-girls Instagrama, które musisz znać

Makijażowe IT-girls Instagrama, które musisz znać fot. instagram.com/wiskola/karolinazientek

Ich zdjęcia są naprawdę PIĘKNE!

Pola Namysł

Reklama

 

Makijaż: jeszcze do niedawna zarezerwowany tylko na wyjątkowe okazje, dziś jego tworzenie jest całą sztuką. Obserwujemy rozwój szkół makijażu, warsztatów, prezentacji, ale głównie pięknych i inspirujących kont na Instagramie. Prawdziwa moda i obsesja- czy nasze brwi są ‘on fleek’? Czy równo pomalowałyśmy usta i czy nałożyłyśmy wystarczająco dużo rozświetlacza? Te pytania często przewijają się w naszych głowach i choć nie warto zamęczać się pogonią za idealnym wyglądem, są dziewczyny które na wszystkie powyższe pytania będą mogły odpowiedzieć twierdząco.

 

To one pokazują nam najnowsze trendy urodowe, wyjaśniają jak wykonać idealne ‘kocie oko’ czy opowiadają o działaniu modnej maseczki do twarzy. Prezentują wszelkie nowinki kosmetyczne, współpracują ze znanymi markami, a także mówią czego unikać, a co doceniać. Mnóstwo dziewczyn codziennie sprawdza co nowego testują i śledzą ich kanały w mediach społecznościowych.

 

Prace i zdjęcia tych dziewczyn są małymi dziełami sztuki. Wykonane wyjątkowo precyzyjnie, dokładnie i estetycznie. Patrząc na ich fotografie, zastanawiamy się ‘Jak to zrobić?!’. Okazuje się, że to wcale nie takie trudne, na jakie wygląda! Większość z nich uczyła się metodą prób i błędów lub przez tutoriale na YouTube. Teraz to ona uczą i tłumaczą!

 

Może niedługo to ty będziesz wyznaczać trendy w makijażu? Dla chcącego, nic trudnego. Jeśli chociaż raz na jakiś czas, chciałabyś zrobić makijaż niczym gwiazda, koniecznie zobacz w naszej galerii, które blogerki musisz zaobserwować!

 

Zobacz też: Brzoskwiniowy makijaż, czyli urodowy HIT lata!

Reklama

Polecane wideo

Makijażowe IT-girls Instagrama

fot. instagram.com/wiskola

1/16

fot. instagram.com/wiskola
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!