Reklama
Reklama

uroda

27.01.2017

Koloryzacja babylights - efekt maksymalnej objętości włosów to totalny hit

Koloryzacja babylights - efekt maksymalnej objętości włosów to totalny hit źródło: Instagram www.instagram.com/oguzhankalenderofficial/

Ombre to już przeszłość. Teraz rządzi koloryzacja babylights!

Dominika Kalinowska

Reklama

Nadeszła pora na nowe techniki koloryzacji włosów. Ombre i sombre przechodzą już do historii - teraz najmodniejsze są przede wszystkim: splashlights, ronze i... babylights.

Ta ostatnia technika polega na tym, iż na całych włosach rozprowadzane są cienkie pasma jaśniejszych kosmyków - stąd też ich nazwa - babylights, czyli kosmyki rozjaśnione przez słońce.

 

Mimo że na pierwszy rzut oka nie wcale dobrze ich nie widać, po bliższym przyjrzeniu się zauważamy różnicę w kolorze. Podczas tego rodzaju koloryzacji dążymy przede wszystkim do tego, aby uzyskać jak najjaśniejszy i jak najbardziej naturalny efekt.

Na pierwszy rzut oka babylights podobne jest do typowego balejażu, jednak w rzeczywistości pofarbowane włosy są jaśniejsze i wyglądają zdecydowanie naturalniej.

 

Jedną z największych zalet tej koloryzacji jest przede wszystkim to, że dodaje ona w sposób naturalny objętości włosom i bardzo je ożywia. Sprawdza się więc szczególnie w sytuacjach, gdy włosy są oklapnięte, przylizane i generalnie nie wyglądają zbyt ciekawie...

Po koloryzacji babylights taki problem zdecydowanie się nie pojawia, a fryzura swój kształt i wygląd zachowuje nawet do kilku miesięcy (nie musimy też specjalnie przejmować się odrostami, gdyż są one praktycznie niewidoczne).

 

Technika babylights opanowała już media społecznościowe i jest coraz bardziej popularna zarówno w przypadku dłuższych, jak i krótszych fryzur.

Podoba Wam się?

 

 

ZOBACZ: Neonowe włosy hitem Internetu!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!