Reklama
Reklama

uroda

25.01.2017

Nowy "zamiennik" beautyblendera - szykuje się kolejny hit!?

Nowy "zamiennik" beautyblendera - szykuje się kolejny hit!? źródło: Instagram www.instagram.com/shalaneelise/

Podobno już skradła serce wielu kobietom! Przebije popularność beautyblendera?

Julia Berg

Reklama

Od jakiegoś czasu gąbeczki do makijażu robią niesamowitą furorę i są wyjątkowo chętnie stosowanym gadżetem. Wiele kobiet twierdzi, że dopiero dzięki nim udało im się idealnie nakładać na twarz podkład, choć sprawdzają się także przy aplikacji korektora, różu czy innych kosmetyków.

Największym powodzeniem w tej grupie od dawna cieszył się Beautyblender - mała jajowata gąbeczka w ciekawych kolorach, która uznana została nawet za najlepszy gadżet kosmetyczny 2017 roku!

 

Z czasem więc zaczęły pojawiać się nowe odpowiedniki Beautyblendera, które w większości mają służyć temu samemu - łatwiejszej i efektowniejszej aplikacji kosmetyków bez plam, smug czy problemów z nierównomiernym ich nałożeniem.

 

Tym razem mamy do czynienia z nowością od firmy Morphe, która wyprodukowała nową gąbeczkę - Stiletto Beauty Sponge, zdecydowanie różniącą się przede wszystkim kształtem.

Gąbeczka cechuje się spiczastym zakończeniem i dość dziwną formą, która prawdopodobnie ma służyć łatwiejszej aplikacji kosmetyków w trudno dostępnych miejscach, do których gąbeczki w kształcie jajka nie docierały...

 

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć także o ciekawej kolorystyce Stiletto Beauty Sponge, która rzuca się w oczy za sprawą swego krwistoczerwonego koloru! Koszt gąbeczki to ok. 30 złotych i przyznam szczerze, że mocno zastanawiam się, czy szybko jej nie wypróbować!

 

 

www.morphebrushes.com
www.morphebrushes.com

 

ZOBACZ: Wire nails to najnowsyz instagramowy hit manikiuru

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!