Reklama
Reklama

uroda

07.01.2017

To jak wyglądają modelki z "Pytania na śniadanie" bez sylwestrowego makijażu zaskoczyło WSZYSTKICH!

To jak wyglądają modelki z "Pytania na śniadanie" bez sylwestrowego makijażu zaskoczyło WSZYSTKICH! źródło: Youtube

Ten makijaż stał się prawdziwym "hitem" końca 2016 roku! Jak wyglądają modelki, które go prezentowały? Będziecie w szoku!

Julia Berg

Reklama

Pod koniec zeszłego roku, tym wydarzeniem żyła cała Polska. Telewizja śniadaniowa "Pytanie na Śniadanie" podczas sylwestrowego wydania pokazała makijaż, który... no cóż, najdelikatniej mówiąc wzbudzał kontrowersje.

 

Prawie natychmiast po zakończeniu emisji programu Internet "oszalał" na punkcie makijażu, który zaproponowała zaproszona do "PnŚ" makijażystka. Na dość dziwaczną propozycję make up'u zareagowały nawet gwiazdy, w tym Maffashion, Ada Fijał i Ewa Farna, która... wzięła sobie ją wyjątkowo mocno do serca i zaprezentowała się w tymże makijażu podczas sylwestrowego występu.

 

Taka sytuacja na pewno nie była do końca komfortowa dla modelek, które pokazały sylwestrowy makijaż, i które w związku z tym pojawiły się na ustach całego kraju. 

Jeden z fotografów - Darek Stawski postanowił odnaleźć dziewczyny, które "skradły" całe sylwestrowe show i zaprosił je do normalnej sesji zdjęciowej. Julia i Wiktoria, które tego dnia pozowały w "Pytaniu na Śniadanie" okazały się naprawdę pięknymi dziewczynami, które nawet odrobinę nie przypominały siebie sprzed tygodnia.

 

Tym razem za makijaż odpowiedzialne były Anita i Edyta Zaboroś, bliźniaczki z videobloga "Siostra Mojej Siostry", które zdecydowanie zrezygnowały z mocnych kresek, dziwacznych rzęs i białego płynu na brwiach.

 

A jak Wam podoba się ta sesja? Poznalibyście je?

 

 

 

 

ZOBACZ: Najlepsze fryzury studniówkowe 2017 roku! Zainspiruj się!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!