Reklama
Reklama

uroda

31.12.2016

Jak pogrubić brwi: poznaj domowe sposoby!

Jak pogrubić brwi: poznaj domowe sposoby! Fot. ImaxTree

Twoje brwi nie rosną tak szybko jak byś chiała? Możesz im trochę pomóc.

Joanna Jaroszewicz

Reklama

 Wiem, że teraz najmodniejsze zabiegi beauty to wizyty w eyebarach, ale wygląd brwi można też znacząco poprawić domowymi sposobami. Całkowicie naturalnymi i przyjemnymi. Jeśli więc twoje brwi nie rosną dokładnie tak, jakbyś chciała, poznaj 5 prostych metod na pogrubienie ich. Bo która z nas nie chciałaby mieć pięknej oprawy oczu, niewymagającej stosowania na co dzień kredki, pudru czy żelu do brwi.

 Jeśli chcemy zmienić codzienną rutynę dbania o brwi, przede wszystkim musimy zadbać o to, by włosków było jak najwięcej, i aby były długie.

Co trzeba zrobić? Aplikować na brwi roślinne produkty, które bazują na olejach. Najlepiej codziennie. Jeśli jednak masz skłonność do podrażnień, wystarczy, jeśli będziesz stosować je 1-2 razy  tygodniu. 

1. Wazelina

Wazelinę znamy jako doskonały środek na natłuszczanie, a przez to i nawilżanie przesuszonych partii ciała. Brwi także zostaną zaopatrzone w odpowiednią dawkę wilgoci, jeśli posmarujemy je wazeliną.  Dobrze nawilżone włoski mniej się łamią i stają się grubsze.

2. Olejek migdałowy

Olejek z migdałów jest nie tylko dobrym dodatkiem do dań, sprawdza się również w pielęgnacji, a konkretnie może stymulować wzrost włosków. Dzieje się tak, ponieważ jest wyjątkowo bogaty w witaminy A, E i B. 

3. Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek działa na włoski aż ich nasady.  Zaopatruje je w witaminy A i E, dzięki którym są mocniejsze. Dodatkowo są też wspaniale wygładzone i mają połysk.

4. Olej kokosowy

Ciągle wszyscy to powtarzają: oleje kokosowy jest dobry dla urody! I to jest prawda. Olej kokosowy wnika aż do mieszków włosowych i zaopatruje je w aktywne składniki odżywcze. Brwi zostają pobudzone do tego, by rosnąć.

5. Aloes

Aloes bardzo dobrze nawilża i zapobiega utracie wilgoci, ale nie zawiera żadnego tłuszczu. Włoski są świetnie odżywione witaminami zawartymi w wyciągu roślinnym i przez to są wzmocnione. 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!