Reklama
Reklama

uroda

29.12.2016

5 powodów, przez które... Twoje włosy niszczą się w nocy!

5 powodów, przez które... Twoje włosy niszczą się w nocy! źródło: Instagram www.instagram.com/beauty

To, jak dbamy o włosy bezpośrednio przed pójściem spać ma bardzo duże znaczenie! Podpowiadamy, czego nie robić!

Dominika Kalinowska

Reklama

Generalnie nie należę do osób, które specjalnie dbają o kondycję swoich włosów i robią coś szczególnego, aby się nie niszczyły. Jednak to, jak bardzo włosy cierpią podczas spania wywołało we mnie ogromny szok...

W końcu wydawało mi się, że po całym dniu biegania i załatwiania różnego rodzaju spraw, po tym, jak moje włosy stykają się z deszczem, śniegiem i wiatrem, sen jest okazją do tego, by tak jak reszta organizmu, moje włosy zregenerowały się i nabrały witalności.

 

Poza tym raczej systematycznie dbam o ich pielęgnacje - używam w miarę dobrych szamponów, polecanych odżywek, masek, ale mówiąc szczerze, to wszystko niewiele mi daje.

Prawie codziennie rano budzę się i moja fryzura w żadnym wypadku nie jest zadowalająca przez co kolejne godziny muszę spędzać przed lustrem i znowu spóźniać się do pracy...

 

Okazuje się, że to co robię z włosami przed pójściem spać (a także paradoksalnie w trakcie snu) może być wyjątkowo zgubne dla ich kondycji i przyczyniać się do ich coraz gorszego wyglądu.

Wiele rzeczy, które dotychczas traktowałam jako niezwykle korzystne dla włosów jest dla nich po prostu zgubnych i należy natychmiast zaprzestać ich wykonywania!

 

Sprawdźcie, jak powinna wyglądać odpowiednia pielęgnacja włosów przed snem i co robić, aby uniknąć ich niszczenia w nocy!

 

ZOBACZ: 7 sposobów na to, aby Twój makijaż nie ścierał się tak szybko

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!