Reklama

trendy

24.05.2019

Przełom w pielęgnacji: plastry do... mycia twarzy!

Przełom w pielęgnacji: plastry do... mycia twarzy! fot. instagram.com/artisbrush

Pola Namysł

Reklama

 

Obecnie każda z nas wie, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Oczyszczanie i nawilżanie to podstawa zadbanej skóry, ale o tym nie musimy już nawet przypominać. W drogeriach znajdziecie teraz multum różnych kosmetyków, których zadanie jest takie samo - oczyścić buzię. Przesada? W żadnym wypadku. Biorąc pod uwagę zanieczyszczenie środowiska, coraz większą emisję spalin czy nawet tryb życia, który nie pozostawia wiele czasu na relaks możemy śmiało stwierdzić, że nasza skóra naprawdę tego potrzebuje. Na jej kondycję wpływają nie tylko czynniki zewnętrzne, które już same w sobie są mocno obciążające, ale także te wewnętrzne jak np. stres czy hormony.

 

I jak tu wybrać coś, co spełni nasze oczekiwania, będzie odpowiednie do typu skóry oraz ogólnych potrzeb? Zdarza się, że korzystamy z wielu różnych produktów: zaczynając od peelingu, przez pianki oczyszczające, a kończąc na tonikach. Wiele produktów, których cel jest jeden - oczyścić buzię. I może sprawdza się to w codziennych sytuacjach, gdy wracamy do domu i mamy chwilę dla siebie, jednak w przypadku, gdy np. jedziemy na wakacje nie mamy zazwyczaj możliwości wzięcia wszystkich kosmetyków, które codziennie spełniają nasze potrzeby. Wyobrażasz sobie jak ciężki byłby bagaż, gdybyś zabierała wszystko z czego korzystasz na co dzień?! Koszmar.

 

Właśnie dlatego wyjątkowo nas cieszy nowy produkt, który właśnie wchodzi na rynek kosmetyczny. Mowa o tytułowych plastrach do mycia twarzy dopiero co wprowadzonych przez markę Artis. Produkt jest wyjątkowo ciekawy z dwóch powodów. Po pierwsze, łączy w sobie funkcję kilku produktów tj. oczyszcza, nawilża oraz delikatnie złuszcza skórę, działając podobnie do peelingu. Drugi atut produktu? Plastry w trakcie korzystania... znikają. Po oddzieleniu ich od folii, należy delikatnie zwilżyć je wodą a następnie zacząć wmasowywać w skórę. W trakcie korzystania produkt powoli zmienia się w piankę, aby ostatecznie wchłonąć się w skórę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Artis Brush (@artisbrush)

 

 

Póki co, nie jest dostępny na naszym rynku, ale liczymy na to, że będzie to pewien przełom w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Gdyby był wykonany z całkowicie organicznych składników mógłby przyłożyć się do ochrony środowiska - oznaczałoby to ograniczenie wykorzystania chociażby wacików kosmetycznych, które każda z nas zużywa w ogromnych ilościach.

 

Jesteście na tak?

 

Zobacz też: Już nie zagęszczane, teraz stawiamy na #thinlashes

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!