Reklama

trendy

27.04.2019

Nowa kolekcja Crocs zaskakuje i zachwyca!

Nowa kolekcja Crocs zaskakuje i zachwyca! fot. materiały prasowe
TAGI: crocs

Redakcja

Reklama


W piękne kwietniowe popołudnie marka Crocs zaprezentowała stylistom, dziennikarzom i influencerom modele butów z nowej, letniej kolekcji. Mogliśmy przekonać się, że Crocs to nie tylko klasyczne chodaki ale też seria modnych, letnich sandałków, japonek, klapek a także butów sportowych.


Crocs trzecim rokiem kampanii Come As You Are udowadnia, że zmienia się i ewoluuje w kierunku modowym. Kultowe chodaki Crocs stały się popularne wśród influenecerów młodego pokolenia, chętnie komponowane są ze stylem street fashion. Do kolekcji zawitały też modele dziewczęcych sandałków, kobieco podkreślających stopy japonek, sportowe, sznurowane buty na siłownię i na co dzień. 

 

Zaprezentowana kolekcja kusiła kolorami i wzorami, każdy może też nadać niepowtarzalny styl swoim klasycznym chodakom przez ozdoby jibbitz, czyli przypinki o ogromnej ilości zabawnych wzorów. 
Crocs - malujemy dla Fundacji Rodzin Adopcyjnych.


Podczas prezentacji goście mieli możliwość pomalowania białego klasycznego modelu Crocs w wybrany przez siebie wzór. Szczególnie cieszyło to zaproszone dzieci. Pomalowane przez stylistów z największych polskich magazynów mody, aktorów i ich dzieci buty Crocs już dziś można licytować na aukcji pod tym linkiem AUKCJA.  Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

 

 

Wydarzenie, zorganizowane przez odpowiedzialną za PR marki Paulinę Grajek / Khaki showroom miało miejsce w minimalistycznych wnętrzach Studio Mysia 3. Goście zostali wprowadzeni w wakacyjny klimat luzu i zabawy przez plażową scenografię i soczyste, wakacyjne kolory. 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!