Reklama

trendy

26.04.2019

Proste, kręcone czy falowane? Tym sposobem osiągniesz pożądaną stylizację szybko i prosto

Proste, kręcone czy falowane? Tym sposobem osiągniesz pożądaną stylizację szybko i prosto fot. instagram.com/camouflageandbalayage
TAGI: włosy

Redakcja

Reklama

 

 Która z nas nie chciałaby mieć możliwości zmieniania swojej fryzury w dosłownie kilka minut, stylizowania jej różnorodnie w zależności od okazji? To na pewno było jednym z naszych marzeń już od dłuższego czasu. I na pewno nie tylko naszych! Poznajcie urządzenie, które łączy w sobie wszystkie pożądane przez nas elementy - wielozadaniowość, łatwość obsługi i poręczność.

 

Urządzenie Curl & Straight Confidence firmy Remington to sposób na prostą stylizację, która da Ci to, czego oczekujesz. Dzięki intuicyjnej i unikalnej konstrukcji 2 w 1, możesz tworzyć fale, pożądane loki lub mieć super gładkie, proste włosy. Płytki są dłuższe i wyposażone w mikro-grzebienie naprowadzące, które zabezpieczają włosy, zapewniając szybką stylizację podczas jednego ruchu.

 

 

Unikatowe skręcone płytki pomagają zyskać pewność siebie tym użytkowniczkom, które zwykle mają problemy z lokowaniem włosów za pomocą prostownicy. Dzięki intuicyjnej konstrukcji, stworzenie wymarzonego wyglądu wymaga minimalnego nakładu pracy, zaś gładka, okrągła obudowa zewnętrzna natychmiast schładza włosy i utrwala loki. Dzięki Curl & Straight Confidence, nigdy nie było łatwiej o perfekcyjny wygląd.

 

Cyfrowy wyświetlacz z 5 ustawieniami temperatury w zakresie od 150° do 230° pozwala wybrać optymalną temperaturę dla włosów. Ultra-gładkie płytki ceramiczne pokryte są antystatyczną powłoką turmalinową, która zapewnia gładki ślizg i nie powoduje elektryzowania się włosów.

 

Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania, urządzenie jest gotowe do użycia w 30 sekund, możesz więc niemal natychmiast zacząć tworzyć pożądane style. Posiada również funkcję podwyższenia temperatury, jeśli potrzebujesz trochę więcej ciepła, aby „pokazać światu prawdziwą twarz”.

 

Urządzenie Curl & Straight Confidence posiada też nie nagrzewające się końcówki, które łatwo chwycić, dzięki czemu chronisz opuszki palców. Inne zalety to pokrowiec do przechowywania odporny na ciepło oraz funkcja automatycznego wyłączania po 60 minutach - co oznacza, że po ułożeniu szałowej fryzury możesz spokojnie wyjść z domu wiedząc, że twoje nowe ulubione narzędzie bezpiecznie się wyłączy.

Urządzenie Curl & Straight Confidence to wyjątkowe narzędzie do stylizacji, które da Ci swobodę wyboru.

 


KLUCZOWA CECHA 1:

Unikatowe skręcane płytki zapewniają łatwe lokowanie i prostowanie
Urządzenie Curl & Straight Confidence posiada unikatowe skręcane płytki, które zapewniają optymalne rezultaty lokowania i prostowania. Ten specjalnie zaprojektowany kształt pozwala tworzyć loki bez stosowania specjalnej techniki.

 

KLUCZOWA CECHA 2:

Intuicyjne, proste urządzenie do stylizacji 2 w 1
Uniwersalne rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć doskonały styl, teraz możesz tworzyć bujne loki, fale, które wszystkich zachwycą, lub mieć super gładkie, proste włosy. Dzięki Curl & Straight Confidence, Twój ulubiony styl jest na wyciągnięcie ręki.

 

KLUCZOWA CECHA 3:

Zaawansowane, ultra-gładkie płytki ceramiczne pokryte antystatyczną powłoką turmalinową, która zapewnia gładki ślizg i nie powoduje elektryzowania się włosów
Urządzenie Curl & Straight Confidence pozwala na tworzenie pożądanych stylów bez szarpania włosów, ultra-gładkie płytki ceramiczne zapewniają gładki ślizg. Antystatyczna powłoka turmalinowa zapobiega elektryzowaniu się włosów.

 

 

 Zobacz też: Dzięki tym kosmetykom pozbędziesz się łupieżu raz na zawsze

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!