Reklama

trendy

20.03.2019

4 poradniki, które powinnaś przeczytać

4 poradniki, które powinnaś przeczytać fot. Unsplash

Marta Rożniecka

Reklama

Wiadomo nie od dziś, że książki to skarbnica wiedzy. Rozwijają naszą wyobraźnie i wzbogacają słownictwo. Pragniemy zatem polecić Wam poradniki, dzięki którym Wasze życie nabierze nowych perspektyw a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Zaczynajmy!

 

Na początek szczypta organizacji. Książka "Sztuka porządkowania" Dominique Loreau, to nie tylko poradnik dotyczący sprzątania. Autorka uważa, że zaprowadzenie ładu wokół siebie wpływa na to, jak odczuwamy go wewnątrz. Oprócz wielu praktycznych rad ta książka proponuje nową filozofię życia, pozwalającą zyskać więcej czasu dla siebie i dla innych, a także korzystać z chwili obecnej, oczyszczając swój umysł. "Sztuka porządkowania" jest małym przewodnikiem po lepszym życiu.

 

 

 fot. empik.com

 

Kolejna pozycja to dawka motywacji dla osób poszukujących swojej drogi życiowej. "Obudź w sobie olbrzyma" autorstwa Anthony'ego Robbinsa, to mistrzowska recepta na udane życie. Czytelnik poznaje techniki na to jak wykrzesać z siebie wystarczająco dużo siły, by realizować pragnienia, które dotychczas kryły się za mgłą. "Ocknij się i zacznij kontrolować całe swoje życie" namawia Robbins. Dasz się namówić? ;)

 

 

 fot. empik.com

 

Ta pozycja może budzić kontrowersje, lecz obiecujemy Wam, że to tylko pozory. "Sztuka obsługi penisa" jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Andrzej Gryżewski oraz Przemysław Pilarski prowadzą przyjemny dialog, poruszając bardzo intymne kwestie dotyczące życia seksualnego mężczyzn. Dowiemy się tam, dlaczego panowie zdradzają, czy rozmiar rzeczywiście ma znaczenie, oraz czego tak naprawdę pragną mężczyźni. "Niektórzy mężczyźni przyprowadzają penisa do seksuologa tak, jak przyprowadza się psa do weterynarza. „Proszę, oto on. Niech pan go uzdrowi, ja poczekam sobie na korytarzu”." (Fragment książki)

 

 

 fot. empik.com

 

A na sam koniec polecamy Wam trochę odpuścić. "Filozofia f**k it, czyli jak osiągnąć spokój ducha." autorstwa John'a C. Parkina to namowa do wyluzowania, zwolnienia i odstresowania się. Czytelnik zdaniem twórcy powinien usiąść wygodnie w fotelu z danym utworem, rozkoszować się chwilą i nie przejmować błahostkami, doceniać to co ma, a jeśli cokolwiek stanie mu na drodze to głośno i wyraźnie powiedzieć "P**przę to!".

 

 

 fot. empik.com

Mamy nadzieję, że dzięki tym pozycjom Wasze życie stanie się barwniejsze i otworzycie się na nowe schematy. A Wy, co nam polecicie? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

 

 

 Zobacz też: Co DAJE medytacja? Na czym to właściwie polega?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!