Reklama

trendy

15.03.2019

Rutyna w związku? Spróbujcie TEGO!

Rutyna w związku? Spróbujcie TEGO! fot. instagram.com/fahdesss

Marta Rożniecka

Reklama

Pamiętasz jak na początku stroiłaś się na randki, godzinami rozmyślałaś o ukochanym, a w Twoim brzuchu latały motylki? Teraz wasze spotkania ograniczają się do jedzenia zamówionej pizzy i oglądania seriali na Netflixie i mimo, że doceniasz każdą wspólną chwilę, to brakuje Ci dreszczyku emocji i czegoś co obudzi wasze uczucia na nowo. Podpowiadamy co zrobić, gdy rutyna wkrada się do waszego związku!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Travel Couples (@earthcouples)

1. Zmieńcie otoczenie!

Wspólny wypad za miasto na weekend to nowa przygoda, w której możesz odkryć i siebie i swojego partnera. Odpoczynek od życia codziennego ukoi wasze nerwy, a spędzanie czasu przy ukochanym podwoi uczucie błogości. Dobrym rozwiązaniem jest udanie się do spa na wspólny relaks lub na spacer do lasu, gdzie będziecie zdani tylko na siebie.

 

2. Znajdźcie wspólne hobby.

Od dawna pragniesz zapisać się na siłownie, ale nie masz wystarczająco motywacji? A może marzysz o kursie gotowania? Zapytaj partnera czy nie ma ochoty się z Tobą poruszać lub pomóc Ci w kuchni podrzucając propozycje do przyrządzenia. Podobne zainteresowania zbliżą was do siebie, a wspólne osiąganie sukcesu umocni wasze uczucia. W grupie siła!

 

3. Idźcie na aktywną randkę.

Mimo, że lubisz chodzić do restauracji na kolacje ze swoim partnerem, to chciałabyś spróbować czegoś innego? Nasza propozycja to escape room! Żeby wydostać się z pokoju musisz współpracować z drugą osobą, rozmawiać, zadawać pytania i liczyć się z jej zdaniem. Taka przygoda bardzo integruje ludzi, a wyjście z pomieszczenia to ogromna satysfakcja. Po takim doświadczeniu zaufasz swojej drugiej połówce, co wzmocni Twoje uczucia i ożywi atmosferę w związku!

Równie ciekawym pomysłem, jest udanie się na wrotki, rolki, łyżwy lub gokarty. Spróbujcie czegoś, czego jeszcze nigdy nie robiliście. Doświadczanie nowych rzeczy razem jest bardzo budujące i rozszerza wasze kręgi zainteresowań. Możliwe, że odkryjecie w sobie nieznane dotąd hobby i wspólnie zaczniecie je rozwijać.

 

4. Wyjdź z inicjatywą.

Jeśli Twój partner wraca zmęczony z pracy i nie ma na nic siły, a jedyne o czym marzy to sen i spokój, zrób mu niespodziankę! Przygotuj kolację, włącz jego ulubiony film, lub zaproponuj masaż. Niespodziewane czynności pozytywnie zaskoczą ukochanego. Jesteśmy przekonane, że niedługo po tym Twój partner odwdzięczy Ci się ze zdwojoną siłą. To co, gotowa na zmiany? :)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOURNEY▪️DESTINATION▪️LIFE (@dreamless_travelmore)

 

 

 Zobacz też: Ten teledysk pokazuje jak wygląda zerwanie w dzisiejszych czasach!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!