Reklama

trendy

27.02.2019

Pomaluj się jak Kylie Jenner – wszystkie makijażystki próbują TEJ techniki!

Pomaluj się jak Kylie Jenner – wszystkie makijażystki próbują TEJ techniki! https://www.instagram.com/kyliejenner/

Monika Kurek

Reklama

O Kylie Jenner można powiedzieć wiele - dorobiła się gigantycznych pieniędzy w młodym wieku, ma przeuroczą córeczkę i wszyscy śledzimy ją na Istagramie. Kylie Jenner Cosmetics podbiło rynek kosmetyczny błyskawicznie, a każda nowinka na konctach Kylie jest powielana przez miliony dziewcząt.  Jennerka zaprezentowała bardzo fajny makijaż oka, który - z naszą malutką pomocą - możesz zrobić samodzielnie :)

 

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Tak naprawdę, całość polega na pomalowaniu oka u wewnętrznych kącików. Najlepiej, rzucającym się w o oczy kolorem np; żółtym, czerwonym czy pomarańczowym. Wybór jednak należy do Ciebie. Jeżeli pasuje do Ciebie róż, bierz róż! Pozostałą część powieki możesz potraktować tak samo jak na co dzień. Dobrze dobierz pędzelek, ponieważ Twoje ruchy muszą być bardzo precyzyjne. Jest to makijaż, który bardzo chętnie odtwarzają zarówno dziewczyny na Instagramie, jak i nasze polskie makijażystki.

 

 

https://www.instagram.com/ewamrozowska.makeup/

Zobacz Kylie w akcji

Nie jest to wcale takie trudne, a dobrze wykonane - błyskawicznie ożywi Twój look. Warto jedynie sprawdzić wcześniej, które kolory pasują do Twojego typu karnacji i urody. Co ciekawe, ten trend łamie jedną z podstawowych zasad makijażu. Zazwyczaj rozświetlamy kąciki, dzięki temu nasze oczy są większe i bardziej przyciągają uwagę. Teraz, jednak, stawiamy na odrobinę szaleństwa.

 

Kylie przepada za neonami. Które kolory Ty wybierasz? :)

 

Zobacz też: Lista 10 kosmetyków WSZECH CZASÓW

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!