Reklama

trendy

11.02.2019

Let's Make Up - nowy salon makijażu na mapie Warszawy!

Let's Make Up - nowy salon makijażu na mapie Warszawy! fot. materiały prasowe

Redakcja

Reklama

 

Nie każde wyjście planujemy z dużym wyprzedzeniem. A co, gdy chcemy wyglądać pięknie, a nie było możliwości wcześniej tego przewidzieć? Spontaniczna randka, zaproszenie na galę w ostatnim momencie, a może zwykłe poprawienie sobie humoru? Nowy salon makijażu LET’S MAKE-UP odpowiada na tę potrzebę oferując makijaż bez zapisów. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia i skorzystać z usługi.

 

 

LET’S MAKE-UP to miejsce specjalizujące się wyłącznie w makijażu. To wyróżnia ten salon na tle innych, które często traktują makeup jako usługę poboczną. Salon urządzony w modnym stylu urban jungle znajduje się w Warszawie przy ul. Oboźnej 9/107, przy samym Krakowskim Przedmieściu (3 min od metra Nowy Świat – Uniwersytet). Na miejscu są 4 stanowiska do wizażu, kącik z profesjonalną lampą fotograficzną, gdzie za kotarą można zrobić sobie selfie po wykonanym makeupie oraz kącik do samodzielnej stylizacji włosów wyposażony w prostownicę, automatyczną lokówkę oraz akcesoria typu lakier do włosów, wsuwki i gumki.

 

To jednak nie wszystko, czym zaskakuje to miejsce. LET’S MAKE-UP ma klarowną ofertę zawartą w tzw. Karcie Makijaży. Osiem propozycji już zaprojektowanych makijaży od bardzo delikatnych typu makeup no makeup, przez klasyki jak makijaż francuski, po odważne wieczorowe propozycje, niczym na czerwony dywan. Makijaże mają chwytliwe nazwy. Która z nas nie uśmiechnie się na myśl o makijażu Drama Queen, I woke up like this czy Pardon Monsieur? Jeżeli nie znajdziesz w ofercie swojego wymarzonego makijażu, to nic nie szkodzi. Specjalistki z LET’S MAKE-UP chętnie wykonają makijaż skrojony do Twoich potrzeb i oczekiwań. Do każdego makijażu można oddzielnie dobrać rzęsy, zarówno kępki jak i rzęsy na pasku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LET’S MAKE-UP (@letsmakeup_pl)

 

 

Salon zadziwia również cenami. Za makijaż zapłacisz od 59 do 149 zł. Cena za kępki to 15 zł, a rzęsy na pasku to zaledwie 29 zł.

 

LET’S MAKE-UP to również miejsce z wartościami. W salonie używane są kosmetyki firm, które kierują się zasadą cruelty free. Dodatkowo, nie znajdziesz tam pędzli pochodzenia naturalnego, wyłącznie wegańskie i syntetyczne. Przy prowadzeniu salonu, wybierane są rozwiązania bardziej przyjazne dla środowiska. Właścicielki firmy podkreślają również swoje uznanie dla marek pochodzenia polskiego.

 

Zobacz też: Lista 10 kosmetyków WSZECH CZASÓW

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!