Reklama

trendy

24.01.2019

Baby bang najgorętszą fryzurą 2019! Skusisz się na krótką grzywkę?

Baby bang najgorętszą fryzurą 2019! Skusisz się na krótką grzywkę? https://www.instagram.com/rooneymaradaily / https://www.instagram.com/emmawatsonfame/

Monika Kurek

Reklama

Ta fryzura ma równie wiele zwolenników, co gorących przeciwników! W tym roku powraca ze zdwojoną siłą. Mową o krótkiej grzywce, która jest typowa na jedną z najbardziej #HOT fryzur w 2019. Potrzeba nie lada odwagi żeby zdecydować się właśnie na takie cięcie. Jak to właściwie wygląda? 

 

https://www.instagram.com/emmaroberts/

Wyszukiwania "baby bangs" wzrosły aż o 51% na Pintereście. W związku z tym, eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości! To odważna fryzura. O ile dziewczyny z grzywką widzimy na ulicy przez cały czas, tak zdecydowanie nie można powiedzieć tego na temat TEJ wariacji. Zła wiadomość jest taka, że... niestety nie pasują one do KAŻDYCH rysów twarzy. Dobrze zgrają się z mocno zarysowanymi kościami policzkowymi oraz ostrymi rysami. "Baby bangs" na pewno nie pomogą Ci też w wyszczupleniu twarzy. Jak więc uniknąć wpadki? Możesz np; wypróbować u fryzjera (który zetnie ją w wersję krótką) doczepianą grzywkę. Dzięki temu, będziesz wiedziała czy jest to rozsądne rozwiązanie na dłuższą metę :)

https://www.instagram.com/erickinvisible/

 

Jesteśmy ciekawi, która z naszych influencerek skusi się jako pierwsza na to rozwiązanie! 

 

Zobacz też:  Tych rzeczy nie wiedziałaś, o swoich ulubionych komediach romantycznych

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!