Reklama

trendy

26.11.2018

Prezent na Święta dla przyjaciółki? Na przykład taki, który pięknie pachnie i zadba o jej urodę!

Prezent na Święta dla przyjaciółki? Na przykład taki, który pięknie pachnie i zadba o jej urodę! Kira auf der Heide / Unsplash

Redakcja

Reklama

Sekretem wszystkich Polek jest piękna i zadbana cera, bez względu na upływający czas. Pokaż swojej przyjaciółce, siostrze, że chciałabyś, aby jej odbicie w lustrze zawsze wprowadzało ją w doskonały nastrój! Z okazji Świąt możesz podarować jej kompletne zestawy pielęgnacyjne do twarzy i ciała, w których znajdują się najnowsze bestsellery marki Soraya, między innymi rewelacyjne kosmetyki #Foodie – apetyczna pielęgnacja, na którą obdarowana będzie miał ochotę każdego dnia!

Nasz wybór padł na Duży zestaw #FOODIE JAGODA marki Soraya, zawierające ekstrakt z tego niesamowicie zdrowego owocu o znanych właściwościach regenerujących i przeciwstarzeniowych. Z pozoru niepozorne jagody to polskie superfoods! Są bogatym źródłem witamin i mikroelementów, a do tego zawierają mnóstwo antyoksydantów. Stosowane w kosmetyce, przyczyniają się do ochrony młodości skóry.

 

 

W skład Dużego zestawu #FOODIE JAGODA wchodzą:

• Jagoda odżywcza galaretka do ciała (200 ml)

• Jagoda wygładzający krem do rąk (75 ml)

• Jagoda wygładzający peeling do rąk (75 ml)

• Prezent: Jagodowa kula do kąpieli (165 g)

Cena zestawu wynosi 31,99 zł

Wśród zestawów z serii #foodie znajdziecie też:

- Mały zestaw #FOODIE JAGODA, zawierający wygładzający peeling do rąk, wygładzający krem do rąk, odżywczą maseczkę do twarzy i pastylkę do kąpieli dłoni (cena zestawu: 19,99 zł).

- Duży zestaw #FOODIE MIÓD MANUKA, w skład którego wchodzi • regenerujące masło do ciała, regenerujący krem do rąk, regenerujący krem do stóp oraz miodowa kula do kąpieli (cena zestawu: 31,99 zł)

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!