Reklama

trendy

13.11.2018

Gwiazda MMA twarzą kolekcji z... Myszką Miki!

Gwiazda MMA twarzą kolekcji z... Myszką Miki! fot. Bartek Wieczorek / materiały prasowe House

Musisz to zobaczyć!

Reklama

W sklepach House na fanów sportu i popkultury czeka duża niespodzianka. Jest nią limitowana edycja ubrań i dodatków, stworzona z okazji urodzin najsłynniejszej Myszki świata. Oto szczegóły niecodziennej współpracy między polską marką modową a gwiazdą MMA, Joanną Jędrzejczyk.

fot. Bartek Wieczorek / materiały prasowe House

House postanowił uczcić jubileusz kultowego bohatera filmów Disneya, tworząc specjalną kolekcję ubrań i zapraszając do współpracy kogoś absolutnie niezwykłego. Projektanci marki komentują udział Joanny Jędrzejczyk w kampanii tak:

„Wybór padł na Joannę, która jest jedną z najlepszych zawodniczek boksu i MMA na świecie. Silna dziewczyna, realizująca swoje marzenia, pełna energii, z ikrą, jednocześnie zakochana w Myszce Miki. To połączenie nas zaintrygowało, dlatego zaproponowaliśmy Joannie współpracę.”

fot. Bartek Wieczorek / materiały prasowe House

Sportsmenka, oprócz tego, że została twarzą kampanii promującej projekt, była zaangażowana w skomplikowany, wieloetapowy proces tworzenia ubrań i dodatków dla House. Efekt? Kolekcja odzwierciedla nie tylko osobisty styl i upodobania Joasi, ale też przemycił najnowsze trendy i elementy znane z filmów o Myszce Miki.

fot. Bartek Wieczorek / materiały prasowe House

Linia House #Mickey90 nawiązuje do charakterystycznych kolorów i motywów disneyowskiej bajki, a więc dominuje w nich czerń, czerwień i biel. W kolekcji damskiej symbol Myszki zgrabnie łączy się z najświeższymi trendami, pojawiły się więc lampasy, cekiny, tkanina typu mesh, a wśród fasonów – puchówki czy formy oversize. Nie brakuje też sportowymi i jednocześnie kobiecych akcentów.

fot. Bartek Wieczorek / materiały prasowe House

Dodatkowym smaczkiem niech będzie fakt, że sesję zdjęciową kolekcji zrealizowano w bajkowej scenerii paryskiego Disneylandu. Autorem zdjęć jest fotograf Bartek Wieczorek.

fot. Bartek Wieczorek / materiały prasowe House

 

Zobaczcie ubrania i dodatki z linii House #Mickey90:

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!