Reklama

trendy

18.01.2019

Co TAK NAPRAWDĘ działa na korzyść twojej urody?

Co TAK NAPRAWDĘ działa na korzyść twojej urody? fot. @femminspiration / Instagram

Ciekawe, czy będziesz zaskoczona!

Redakcja

Reklama

Z pewnością każdego dnia spotykasz dziewczyny i kobiety, które od razu robią na tobie wrażenie. Co sprawia, że nie można oderwać od nich wzroku? Geny? Twarzowe ubranie? Dobrze zrobiony make-up no make-up? Możliwe, ale jest kilka rzeczy, o które warto zadbać w pierwszej kolejności, zanim dopracujesz swój wygląd makijażem i ubraniem. Oto one!

#1 Śpij 8 godzin dziennie

Wydaje się, że to banał, o którym napisano już chyba wszystko, co jest do napisania. Jednak, jak wynika z badań przeprowadzonych w tym roku przez Colgate na 9000 mieszkanek Polski, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Danii i Rumunii, to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie warto praktykować, aby wyglądać świeżo i promiennie. Bez cieni pod oczami i niezdrowych przebarwień na skórze. Tak, tak, one też mogą być wynikiem długotrwałego niewyspania!

#2 Jedz zdrowo

Wydaje się, że to banał, o którym napisano już chyba wszystko. Nic bardziej mylnego! Jak wynika z badań przeprowadzonych w tym roku przez Colgate na 9000 mieszkanek Polski, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Danii i Rumunii, to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie warto praktykować, aby wyglądać świeżo i promiennie. Bez cieni pod oczami i niezdrowych przebarwień na skórze. Tak, one też mogą być wynikiem długotrwałego niewyspania.

#3 Pij dużo wody

To trzeci czynnik, dzięki któremu skóra całego ciała, ale przede wszystkim twarzy, będzie zdrowo napięta i nawilżona. Woda przyspiesza metabolizm i pomaga szybciej pozbyć się toksyn z organizmu. Jak wiadomo, wszelkie zanieczyszczenia, które tkwią w organizmie, od razu widać na skórze!

4# Odważ się na czerwoną pomadkę

Zdrowy tryb życia to podstawa, ale odpowiednio dopasowany make-up będzie jego doskonałym dopełnieniem. Dlatego w tym zestawieniu nie mogło obejść się bez czerwonej pomadki. Bez wątpienia jest kosmetykiem, który bardzo podnosi naszą pewność siebie. Tak zresztą uznało niemal 30% ankietowanych Polek (co ciekawe, aż 26% wskazało na pomadkę jasnoróżową). Pomyślisz pewnie, że istnieje mnóstwo odcieni czerwieni i nie wszystkie do ciebie pasują, głównie ze względu na efekt żółtych zębów. Jak twierdzi Jo Freeman, pochodząca z Wielkiej Brytanii makijażystka celebrytów, wrażenie bielszych zębów wzmocnią zimniejsze odcienie czerwieni. Zdecydowanie natomiast unikaj barw ciepłych, wpadających w pomarańcz!

#5 Zadbaj o biel zębów

Śmiało można powiedzieć, że to najważniejsza cecha, która definiuje atrakcyjny look – wskazało ją ponad 30% pytanych kobiet. Jednak używanie pomadki w odcieniu, który zatuszuje żółtawy kolor zębów, to tylko półśrodek na drodze do bielszego uśmiechu. Jak stwierdza dr David Bloom, pracujący w Wielkiej Brytanii dentysta celebrytów, z wiekiem nasze zęby naturalnie tracą biel i blask. Dlatego bardzo ważne jest regularne używanie delikatnej pasty do zębów.

Z ankiety Colgate wynika, że aż 66% Europejek (w tym 61% Polek) nie wybiela swoich zębów! Tymczasem nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Według Jo Freeman rewelacyjne efekty daje stosowanie linii produktów wybielających  Colgate Max White Expert Complete z nadtlenkiem wodoru – składnikiem powszechnie używanym przez dentystów w gabinetach stomatologicznych. Potwierdza to dr Bloom. Odradza on domowe sposoby na wybielanie zębów, jak na przykład płukanki z soku z cytryny, które mogą wyrządzić szkliwu zębów więcej szkód niż pożytku. Radzi też, by unikać picia czerwonego wina i oczywiście odstawić papierosy, które mają negatywny wpływ na wygląd cery oraz na stan całego organizmu. 

Produkty z linii Colgate Max White Expert Complete, oprócz nadtlenku wodoru zawierają też unikalny kompleks składników wybielających, które odbijają niebieskie światło i dzięki temu wzmacniają biel zębów. Rewelacyjne rozwiązanie!

Co jeszcze dodałybyście do tego zestawienia?

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!