Reklama

trendy

11.10.2018

Odkryj czarującą nowość, w której zakochała się Małgorzata Rozenek - Majdan

Odkryj czarującą nowość, w której zakochała się Małgorzata Rozenek - Majdan fot. mat. prasowe

AVON LUMINATA - najnowszy zapach od AVON i pierwszy sygnowany przez Małgorzatę Rozenek – Majdan.

Redakcja

Reklama

Ten zapach jest idealny dla kobiet, które chcą olśniewać, zachwycać, przyciągać uwagę, być zauważone i podziwiane. LUMINATA to połączenie nut białej peonii kryształowej, soczystej gruszki i zmysłowej wanilii.

AVON LUMINATA został stworzony przez Maurice’a Roucela – gwiazdę w świecie perfumiarstwa. Roucel jest autorem takich bestsellerów jak: DKNY Be Delicious, Celine Dion Sensational czy Gucci Envy. Dla Avon skomponował zapach, który zachwyca i przyciąga uwagę. Jak podkreśla Małgorzata Rozenek – Majdan: Zapach AVON Luminata zachwycił mnie od pierwszej chwili. Najbardziej urzekła mnie nuta  peonii, którą uwielbiam. Cała kompozycja jest magnetyczna, uwodzicielska, nie można przejść obok niej obojętnie. To zapach idealny na wieczór, do eleganckich kreacji, ale również na te chwile, gdy kobieta chce podkreślić swój naturalny blask.

 

Mistrz, Maurice Roucel stworzył zapach, który zachwyca i przyciąga uwagę, w nucie głowy, która otwiera zapach, odnajdujemy soczystą gruszkę i malinę. Nuta serca tworzy kwiatowa kompozycja białej peonii kryształowej, magnolii i irysa. Bazą zapachu jest ciepłe piżmo i zmysłowa wanilia z Madagaskaru. Całość zamknięta w niezwykle eleganckim flakonie – to małe dzieło sztuki. Kolekcję najnowszego zapachu AVON dopełnia balsam do ciała i perfumetka.

 

Najnowszy zapach AVON LUMINATA o pojemności 50ml będzie dostępny w katalogu AVON 14/2018 w cenie od 69,99zł, balsam do ciała AVON Luminata (150ml) w cenie od 30zł, a perfumetka AVON Luminata (10ml) w cenie od 14,99zł.

Zapach możesz zamówić również u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl przez iKatalog AVON oraz sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!