Reklama

trendy

26.09.2018

TANTOURING to nowy trend, który ma szansę zrewolucjonizować codzienny makijaż

TANTOURING to nowy trend, który ma szansę zrewolucjonizować codzienny makijaż fot. Instagram/jamesreadtan

Edyta Paszkowska

Reklama

Konturowanie twarzy spopularyzowane przez Kim Kardashian stało się jedną z najważniejszych technik makijażu. Umiejętne konturowanie potrafi zmienić rysy twarzy, a przede wszystkim ją wyszczuplić i podkreślić kości policzkowe. Technika ta jest dość czasochłonna i wymaga precyzji, dlatego coraz mniej dziewczyn decyduje się na jej wykonywanie. Jednak najnowszy trend może bardzo ułatwić to zadanie...

 

TANTOURING - czym jest i na czym polega?

To konturowanie twarzy, które utrzymuje się nawet do kilkunastu dni! A jest to możliwe dzięki specjalnym, samoopalającym produktom. Niezwykla ważna jest tu precyzja, ponieważ każdy błąd będzie bardzo trudny do naprawy. Warto jednak trochę się pomęczyć, bo efekty są naprawdę zadowalające. 

 

Tantouring krok po kroku

Aby uzyskać jak najlepszy rezultat, należy odpowiednio przygotować skórę. W tym celu zrobienie porządnego peelingu twarzy jest koniecznością. Sięgnijcie po sprawdzony samoopalacz, który nie robi plam i smug. Nałóżcie go na całą twarz i pozostawcie do wyschnięcia. Następnym krokiem jest konturowanie twarzy tak jak w przypadku tradycyjnego bronzera, jednak tym razem za pomocą samoopalającej pianki lub musu. Produkt nakładaj pędzlem na obszary, które chcesz podkreślić. Wedle instrukcji daj produktowi porządnie się wchłonąć, a następnie spłucz twarz wodą i gotowe! 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Powstała kolekcja kosmetyków inspirowana...księżniczkami Disneya!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!