Reklama

trendy

11.09.2018

Masz dość wosku czy depilatorów? TA metoda epilacji jest dla Ciebie!

Masz dość wosku czy depilatorów? TA metoda epilacji jest dla Ciebie! fot. iStock

Epilacja laserowa robi ostatnio prawdziwą furrorę i nic dziwnego - w porównaniu z tradycyjną depilacją, to jedyna metoda, która przynosi trwałe efekty.

Artykuł sponsorowany

Reklama

Co więcej nowoczesna epilacja staje się coraz szybsza i bezpieczniejsza w usuwaniu zbędnego owłosienia, a sam zabieg bardziej komfortowy dla pacjenta. To przede wszystkim zasługa intensywnego rozwoju laseroterapii, dzięki której specjaliści medycyny estetycznej dysponują coraz nowocześniejszymi laserami. W odwiedzonej przez nas Klinice Miracki w Warszawie mieliśmy okazję poznać aż trzy rewolucyjne, różne urządzenia do epilacji laserowej, które tylko potwierdziły nasze przekonania o tym, że poprzeczka w tej dziedzinie jest stale podnoszona.

Jaki laser do trwałej epilacji? Dostosowany do potrzeb pacjenta

Urządzenia służące do epilacji laserowej przeszły bardzo długą drogę rozwoju, aby móc dziś zaoferować pacjentom rewolucyjne rozwiązania w zakresie usuwania zbędnego owłosienia. Jeszcze do niedawna zabieg epilacji laserowej zarezerwowany był dla wąskiej grupy osób mającej grube i ciemne owłosienie, a przy tym jasny koloryt skóry - w innym przypadku epilacja nie przynosiła satysfakcjonujących rezultatów i była obarczona efektami ubocznymi oraz powikłaniami. Duży problem stanowiło wysokie ryzyko poparzeń i ból towarzyszący laserowemu usuwaniu owłosienia - często pomimo zastosowanego wcześniej znieczulenia. Dzisiejsze osiągnięcia laseroterapii pozwoliły wyeliminować praktycznie wszystkie dotychczasowe problemy, czego potwierdzeniem są lasery do epilacji dostępne w Klinice Miracki w Warszawie. Jak przyznaje doktor Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej i specjalista w dziedzinie laseroterapii, dostępne w jego klinikach lasery Vectus, Motus i Thunder MT stanowią odpowiedź na wszelkie, współczesne potrzeby pacjentów.

,,Pacjenci, chcący poddać się epilacji laserowej w naszych klinikach, mogą skorzystać z trzech rewolucyjnych posiadanych przez nas urządzeń. W naszej ofercie znajduje się m.in. dobrze znany i popularny wśród pacjentów laser Vectus firmy Palomar. Został wyposażony w innowacyjną technologię Skintel, pozwalającą na optymalne dostosowanie parametrów zabiegu do indywidualnych właściwości skóry, aby możliwe stało się przeprowadzenie jak najbardziej efektywnego zabiegu i zapewnienie pacjentowi najwyższego bezpieczeństwa przed poparzeniem. Jesteśmy też jedną z niewielu klinik w Polsce, która dysponuje pierwszym, całkowicie bezbolesnym laserem do epilacji - Motus AX firmy Deka. Dzięki specjalnej, chłodzonej do 15 stopni Celsjusza, szafirowej płytce odczucia bólowe pacjenta zostają zredukowane do minimum. Laser Motus posiada też zdolność najszybszego wychwycenia w skórze minimalnych ilości melaniny, co pozwala na przeprowadzenie bardzo skutecznego zabiegu również na jasnym i cienkim owłosieniu. Niedawno do grona naszych urządzeń do epilacji dołączył także laser Thunder MT, który łączy w sobie wszystkie zalety pozostałych dwóch urządzeń. To obecnie najmocniejszy i najszybszy na rynku laser do depilacji, który zapewnia doskonałe efekty terapeutyczne, minimalne doznania bólowe i wysokie bezpieczeństwo zabiegu. Zastosowane w laserze dwie długości fali sprawiają, że terapia jest bardzo skuteczna zarówno na ciemnych, jak i jasnych włosach, a cała procedura, nawet na większych obszarach ciała, jest niezmiernie szybka i komfortowa dla pacjenta” - tłumaczy doktor Krzysztof Miracki.

Dzięki współczesnym osiągnięciom laseroterapii walka z nadmiernym owłosieniem jest znacznie prostsza, skuteczniejsza, bezpieczniejsza i mniej uciążliwa dla pacjentów niż jeszcze kilka lat temu. Wreszcie faktem stała się epilacja laserowa bez bólu, w tym epilacja najwrażliwszych obszarów na ciele, np. strefy bikini czy miejsc intymnych. Zabiegi epilacji stają się coraz bardziej komfortowe i bezpieczne dla pacjentów, zaś szybkość i trwałość uzyskanych efektów epilacji potwierdzają fakt, że poprzeczka w tej dziedzinie została bardzo wysoko podniesiona.

Więcej informacji na temat najnowocześniejszych laserów dostępnych w warszawskiej Klinice Miracki znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!