Reklama

trendy

29.08.2018

WOW! Prosty trik, dzięki któremu nawet kiepskie cienie wyglądają na mocno napigmentowane!

WOW! Prosty trik, dzięki któremu nawet kiepskie cienie wyglądają na mocno napigmentowane! fot. Pinterest/STYLE REPORT MAGAZINE, PrincessLyle (or) MindofKay

Trzymają się cały dzień!

Redakcja

Reklama

Osypujące lub rolujące się w drobnych zmarszczkach cienie to zmora większości z nas. Taki makijaż nie prezentuje się estetycznie. Powoduje też dyskomfort, bo sprawdzanie co godzinę stanu make up'u nie jest niczym, na co warto tracić czas. Co to za przyjemność obawiać się, że mamy na policzku kryształki brązowego czy zielonego(!) kosmetyku?!

 

Oczywiście, wiele zależy od jakości cieni, ale większość z nas kupuje raczej te drogeryjne. Na szczęście istnieje bardzo prosty trik, dzięki któremu nawet średniej jakości cienie, będą wyglądały na mocno napigmentowane i pozostaną na długo w nienaruszonym stanie.

 

 

 

 

Co należy zrobić, zanim nałożysz swoje ulubione cienie w kamieniu? Bo większość z nas korzysta nadal z tych tradycyjnych, prawda? Krok poprzedzający ten etap to właśnie sekret idealnego makijażu oczu! Opatentował go znany zagraniczny makijażysta, mający swój kanał na YouTube.

 

To on przetestował sposób, o którym zaraz wam powiemy i potwierdza, że jest w 100% skuteczny. Przed aplikacją cienia w kamieniu, nałóż cień w kremie. Kiedyś to była wielka nowość, dziś cienie o takiej formule są dostępne w każdej drogerii (szukaj małych szklanych słoiczków lub opakowań podobnych do tych, w jakich sprzedaje się błyszczyki). Do aplikacji użyj własnych palców, a kosmetyk wklep powoli, partia po partii (zakładając, że jedna partia to jeden''stempelek'' opuszkami).

 

 

ZOBACZ TEŻ: W ten prosty sposób sama usuniesz żelowy manikiur - BEZ NISZCZENIA PAZNOKCI!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!