Reklama

trendy

27.08.2018

Kultowa paletka cieni znika ze sklepów! Producenci zorganizowali jej "pogrzeb"

Kultowa paletka cieni znika ze sklepów! Producenci zorganizowali jej "pogrzeb" YouTube Urban Decay Cosmetics/ Instagram Urban Decay Cosmetics

Klaudia Stabach

Reklama

Pomimo tego, że producenci kosmetyków co chwilę wypuszczają nowości na rynek, to jest kilka takich kosmetyków, które nieustannie cieszą się ogromną popularnością i sprzedają się niezależnie od panujących trendów. Do grona tego typu kultowych produktów z pewnością należy paletka cieni Naked Palette od Urban Decay. 

 

Niestety popularne na całym świecie cienie do powiek niedługo znikną z rynku! Paletka pojawiła się w 2010 roku i od razu skradła serca kobiet. Perfekcyjne zestawienie uniwersalnych 12 kolorów sprawiło, że tak naprawdę każda kobieta mogła za ich pomocą stworzyć idealny dla siebie makijaż.

 

Naked Palette szybko stało się sztandarowym produktem Urban Decay i to właśnie dzięki niemu firma osiągnęła popularność na całym świecie i odnotowała duże zyski. Niepodważalny sukces paletki skłonił producentów do wypuszczenia kolejnych produktów m.in. Naked 2, Naked 3 czy Naked Smoky. 

 

W związku z zakończeniem produkcji Naked Palette firma wyprawiła symboliczny pogrzeb swojego produktu. Na nagraniu widzimy fanki produktu, które opłakują jego odejście, wśród nich jest np. Nicole Richie. Powód zakończenia produkcji nie jest znany, ale na otarcie łez Urban Decay postanowił znacząco obniżyć cenę palety. W Stanach Zjednoczonych można teraz kupić ją za 50 proc. ceny, a w Polsce za 219 zł. zamiast 249 złotych. Będziecie tęsknić? 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Zagraniczna marka kosmetyczna od września w SEPHORZE!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!