Reklama

trendy

17.08.2018

Jaki NAPRAWDĘ jest Zayn Malik?

Jaki NAPRAWDĘ jest Zayn Malik? fot. materiały prasowe

Oto prawdziwe oblicze idola milionów fanów!

Reklama

Wokalista znany ze swojego indywidualizmu. Za to zresztą jest kochany przez miliony fanów na całym świecie. Zayn ma przy tym mnóstwo twórczych zainteresowań i potrafi zaskoczyć nawet tych, którzy są przekonani, że nic ich już nie zdziwi. Jednocześnie Zayn Malik we wszystkim co robi jest bardzo autentyczny. Styl i wrodzona zawziętość Zayna sprawiają, że jego postać idealnie oddaje nieoczywisty klimat najnowszej kampanii Converse – One Star.

Mimo, że Zayn jest gwiazdą światowego formatu, nie chce być postrzegany jako typowy celebryta. Nie z nikim wchodzić w relacje zależności, a już na pewno nie w sytuacje konfliktowe. Woli za to na robieniu wszystkiego w zgodzie ze sobą nawet, gdy reszcie nie do końca się to podoba. Będąc u szczytu kariery pokazał, że nie chce udawać kogoś, kim nie jest. Chce być przede wszystkim sobą i żyć według własnych reguł.

 

 

Kampania One Star jest wprost stworzona dla takich osób, jak Zayn. Jest propozycją dla wszystkich, którzy zawsze są o krok dalej. Z odwagą patrzą w przyszłość bez oglądania się za siebie i wyznacza własne standardy, nie próbując dostosowywać się do panujących zasad. Zupełnie jak Converse – marka od dekad podkreśla, że najważniejsze jest to, aby być sobą, robić swoje i nie dać się wyprzedzić. Nie chodzi tu tylko o buty, ale o postawę i styl życia.

 

 

One Star Carnival Pack to kolekcja, która stylem nawiązuje do lat 90-tych. Wykorzystano w niej motyw blockingu, czyli trendu wywodzącego się z subkultury deskorolkowej, który polega na zestawianiu ostrych, soczystych barw. Uwagę zwraca nie tylko intensywna kolorystyka samego buta, ale i sznurówek. Modele One Star Carnival Pack wykonane są z wysokiej klasy zamszu, mają kolorowe podeszwy oraz wkładki OrthoLite, które zapewniają amortyzację i komfort.

Śledź najnowsze wieści z życia marki na oficjalnych profinach Converse na Facebooku i Instagramie.

 

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!