Reklama

trendy

17.08.2018

Maseczki na twarz, na włosy, a teraz na PACHY!

Maseczki na twarz, na włosy, a teraz na PACHY! fot. Instagram/themakeupspotnl

Trend już podbił Instagram!

Redakcja

Reklama

Maseczki na twarz? Na włosy? Wszyscy od lat je stosujemy. Ale mało kto próbował już nakładać maseczkę na... pachy! Zanim uznasz, że to jakaś kolejna dziwaczna fanaberia, przypomnij sobie ile razy czułaś, że tam, pod pachami, nie pachniesz najładniej. Maseczki zapobiegają właśnie tego typu nieprzyjemnym sytuacjom!

 

 

 

Ich celem jest nie tyle nawilżenie czy odżywienie, ale oczyszczenie, czyli detoks. Popularne dezodoranty i antyperspiranty zaburzają naturalną pracę gruczołów potowych i skóry w tej okolicy. 

Zostaje ona w pewien sposób ''porażona'', co nie jest zdrowe. Maseczki mają za zadanie przywrócić temu miejscu naszego ciała swoje prawdziwe, ''niezaburzone'' oblicze.

Taki produkt wypuściła do tej pory m.in. marka Lavanila.

Maseczka pod pachy jest świetnym sposobem na ułatwienie ''przejścia'' z popularnych dezodorantów na te naturalne.  Jednak, tak jak w każdym innym przypadku, efekty są zauważalne po kilku zastosowaniach, a nie od razu.

Warto spróbować! Przykry zapach pod pachami wynika bardzo często z tego, że skórę w tym miejscu traktujemy bardzo agresywnymi kosmetykami. W popularnych dezodorantach i antyperspirantach znajdują się takie składniki jak: aluminium, parabeny, ftalany czy formaldehyd.

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Oto, jak powinnaś dbać o włosy, by farba pozostała na dłuuuugo!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!