Reklama

trendy

10.08.2018

Dwa kolory, których nie powinnyśmy zakładać idąc na wesele. (I nie chodzi o biały!)

Dwa kolory, których nie powinnyśmy zakładać idąc na wesele. (I nie chodzi o biały!) unsplash.com
TAGI: wesele

Redakcja

Reklama

Każda kobieta idąc na wesele chce dobrze wyglądać i nie ma w tym nic dziwnego, Jednak zawsze trzeba pamiętać, że wesele to impreza, której główną bohaterką zawsze ma być panna młoda. 

 

Niepisany zakaz zakładania białych sukienek przez gości nie jest niczym nowym i większość pań posłusznie się do tego stosuje. Jednak nie tylko białego koloru powinno się unikać! Są jeszcze dwie barwy, które nie nadają się na weselne kreacje.

 

Pewnie poczujcie się rozczarowane, bo są to klasyczne kolory uwielbiane przez kobiety, czyli czerwień i czerń.

 

Czerwony zawsze wyróżnia się z tłumu i na zdjęciach, a przecież to panna młoda ma być tą, która będzie przykuwać wzrok wszystkich gości. Co ciekawe np. w Chinach czerwony (i biały oczywiście) są kolorami zarezerwowanymi wyłącznie dla panny młodej. 

 

 Czerń pasuje do każdej kobiety, ale niekoniecznie na weselu. Pomimo tego, że nie rzuca się w oczy tak jak czerwony, to jednak zdecydowanie bardziej nadaje się na wieczorowe wyjścia takie jak np. bal sylwestrowy. Ponadto impreza z okazji ślubu, to czas radości i świętowania, a czarne stroje kojarzą się bardziej z pogrzebami. W niektórych kulturach istnieje przekonanie, że panie, które przyjdą na wesele w czarnych sukienkach przyniosą pecha młodej parze.  

 

ZOBACZ TEŻ: Z facetami spod tych 4 znaków zodiaku masz NAJMNIEJSZE szanse na ślub

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!