Reklama

trendy

30.07.2018

Zegarki niczym płótna wielkich mistrzów – Swatch wraca z PRZEPIĘKNĄ kolekcją!

Zegarki niczym płótna wielkich mistrzów – Swatch wraca z PRZEPIĘKNĄ kolekcją! fot. materiały prasowe

Zakochasz się!

Artykuł sponsorowany

Reklama

Nareszcie się doczekałyśmy! Tym razem szwajcarski producent zegarków nawiązał współpracę ze światowej klasy muzeami sztuki i na nowo interpretuje ich wyjątkowe zbiory. Dzięki niej możemy być bliżej sztuki! Pierwsza kreatywna współpraca została nawiązana z holenderskim Rijksmuseum – jej efekty możemy podziwiać już teraz.

Rijksmuseum – kultowe muzeum z Holandii posiada ponad 8000 dzieł sztuki i historycznych eksponatów. Najstarsze z nich pochodzą z XI wieku, najnowsze – z czasów współczesnych. Po raz pierwszy w historii marki Swatch inspiracją do powstania zegarków jest właśnie sztuka historyczna, która została wykończona nutą współczesności.

 

Trzy nowe modele, wchodzące w skład jesienno-zimowej kolekcji „Worldhood”, są dostępne w sklepie Rijksmuseum, salonach marki Swatch oraz online. Kolejna inspirująca podróż Swatch do krainy sztuki – już w październiku. Nie możemy się doczekać, a tymczasem wyjątkowe modele powstałe z inspiracji zasobami Rijksmuseum możemy podziwiać (i zamówić!) na oficjalnej stronie Swatch.

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!