Reklama

trendy

11.07.2018

Tę roślinę kupisz wszędzie. Wystarczy kawałek jej liścia, a makijaż pozostanie nienaruszony przez wiele godzin!

Tę roślinę kupisz wszędzie. Wystarczy kawałek jej liścia, a makijaż pozostanie nienaruszony przez wiele godzin! fot. Instagram/jana_granda, iStock

Roślina zastąpi ci też 4 inne kosmetyki!

Redakcja

Reklama

Nasze łazienkowe półki i kosmetyczki  uginają się i pękają w szwach od  tysiąca kosmetyków. Wydaje nam się bowiem, że potrzebujemy osobnego arsenału produktów do pielęgnacji i osobnego do makijażu. Owszem, my same lubimy testować przeróżne nowe perełki, ale to nie jest jedyny sposób na utrzymanie swojego wyglądu w atrakcyjnym stanie. Równie spektakularny,  a nawet lepszy, bo zdrowy dla naszej skóry, jest naturalny sposób. Ma jeszcze jeden plus - jest nieporównywalnie tańszy!

Czy wiecie, że wystarczy kawałek miąższu z popularnej rośliny, by wasz makijaż pozostał nienaruszony przez wiele godzin?! Takie właściwości - cudowne, prawda? - ma aloes, a dokładnie to, co skrywa się wewnątrz jego liści!

Sok z aloesu zastąpi wam aż 5 popularnych kosmetyków - zarówno pielęgnacyjnych, jak i do makijażu!

 

 

 

fot. iStock

 

 

Wewnątrz każdego liścia znajduje się dobroczynna dla naszej skóry ''galaretka'' - gęsty żel, który ma wiele zastosowań w kosmetyce. Utrwala między innymi makijaż - nawet ten wodoodporny! A jakie jeszcze  cuda działa miąższ z aloesu? Będziecie zaskoczone!

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Tych 7 rzeczy nigdy NIE POWINNAŚ trzymać w łazience!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!