Reklama

trendy

06.07.2018

Genialne sposoby na zmycie lakieru z paznokci...BEZ ZMYWACZA!

Genialne sposoby na zmycie lakieru z paznokci...BEZ ZMYWACZA! Unsplash.com

Redakcja

Reklama

Zadbany manicure to wizytówka każdej kobiety, dlatego niejedna z nas dostaje przysłowiowej białej gorączki gdy ma odrapane paznokcie. Niestety czasem zdarza się, że nie mamy pod ręką zmywacza, a koniecznie chcemy pozbyć się resztek lakieru z paznokci. Podsuwamy wam kilka sposób jak się z nim rozprawić przy użyciu innych produktów!

 

# Nietypowym sposobem jest zmycie lakieru za pomocą... innego lakieru! Pomaluj paznokcie (najlepiej bezbarwnym lakierem) a następnie zetrzyj wacikiem. Odrapana warstwa powinna zejść razem z świeżo nałożoną. 

 

#Spirytus salicylowy to popularny środek do dezynfekcji ran, dlatego prawdopodobnie znajduje się w domowej apteczce w większości domów. Zamocz nim wacik i delikatnie przetrzyj paznokcie.

 

#Przy zmywaniu sprawdzi się też dezodorant na bazie alkoholu. Spryskaj nim paznokcie z bliskiej odległości i szybko przetrzyj paznokcie wacikiem. 

 

#Działanie octu jest o wiele słabsze niż spirytusu lub dezodorantu na bazie alkoholu, ale jeśli nie masz powyższych produktów, to możesz spróbować zmyć lakier właśnie octem. Niestety minusem jest jego nieprzyjemny intensywny zapach, dlatego później nie obejdzie się bez dokładnego wyszorowania rąk.

 

ZOBACZ TEŻ: Szokująca prawda na temat podpasek! (Już nigdy ich nie użyjesz!)

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!