Reklama

trendy

30.09.2018

Kosztuje 10 zł, a nie wysusza włosów - jak suchy szampon. Umyjesz i odżywisz nim włosy BEZ WODY!

Kosztuje 10 zł, a nie wysusza włosów - jak suchy szampon. Umyjesz i odżywisz nim włosy BEZ WODY! fot. Instagram/nadineleopold

Idealny na festiwale i letnie wypady pod namiot!

Redakcja

Reklama

Wakacje to czas festiwalów i wypadów na łono natury. Spanie w namiocie, siedzenie przy ognisku do białego rana. Brzmi super, i z pewnością pozostawia niezapomniane wspomnienia, ale przeżywając wszystkie te beztroskie chwile, chcemy też... czuć się świeżo i komfortowo. Na wakacyjnych eskapadach dostęp do bieżącej wody jest często ograniczony. Nie wszyscy przecież są zwolennikami spędzania urlopu w pięciogwiazdkowym hotelu. 

Do tej pory na wszelkich ''survivalowych'' wyjazdach suchy szampon okazywał się niezastąpiony. Co nie znaczy, że kosmetyk ten jest idealny. Używany regularnie prowadzi do nadmiernego przesuszenia. Trudno więc myć nim włosy przez dwa tygodnie...

Na szczęście w sklepach znajdziemy jego odpowiednik. ''Gadżet'', o którym zaraz wam powiemy jest jednak jeszcze lepszy, bo nie wysusza kosmyków, a wręcz dodatkowo je odżywia! Można powiedzieć, że to szampon i odżywka w jednym, ale odświeżanie głowy zachodzi BEZ UŻYCIA WODY.

Chodzi oczywiście o czepek do mycia włosów. Nie słyszałyście o takim wynalazku? Nic dziwnego - korzystają z niego głównie opiekunowie osób starszych czy ograniczonych ruchowo. Czepek nie zastąpi nam strumienia i piany, ale zapewnia odświeżenie. Pod namiotem naprawdę można docenić jego działanie!

Kosztuje ok. 10 zł.

 

Podsumujmy:

Jednorazowy czepek, nawilżony od środka szamponem z dodatkiem odżywki,  zakłada się na suche włosy i masuje się je przez 3-4 minuty. Czepek nie wymaga spłukiwania – wystarczy przetrzeć włosy ręcznikiem i ułożyć. Dla poprawy komfortu, przed użyciem można rozgrzać go w kuchence mikrofalowej. Czepek odświeża włosy pomiędzy tradycyjnymi kąpielami.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Oto sposoby na ochronę włosów przed chlorem i słoną wodą!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!