Reklama

trendy

04.07.2018

Oto dlaczego tworzenie stylizacji powinnaś zacząć od samego dołu

Oto dlaczego tworzenie stylizacji powinnaś zacząć od samego dołu Fot. materiały prasowe

Już nigdy nie wrócisz do typowej kolejności!

Artykuł sponsorowany

Reklama

Zrób to inaczej niż wszyscy

Swój codzienny outfit zaczynamy komponować zazwyczaj od t-shirtu albo bluzki. Następnie do górnej części garderoby dobieramy dół - spodnie, spódnicę albo legginsy. Buty zazwyczaj odgrywają rolę dodatku, który ma pasować do całości i podkreślać stylizację. Czasem jednak zapominamy, że przecież buty to podstawa!

Dlatego tym razem postanowiłyśmy spojrzeć na tworzenie stylizacji w zupełnie inny sposób. Converse podsunął nam świetny pomysł na całkowite odwrócenie myślenia o kreowaniu własnego wyglądi. W kampanii „Start From the Bottom” marka zachęca, aby podejść do ubierania się w całkiem inny, oryginalny sposób. Jak? Od dołu!

 

Po pierwsze: Chuck’i!

#Chucksfirst! W tworzeniu naszych letnich (i nie tylko!) stylizacji stawiamy na kultowy model Chuck Taylor All Star. W naszym przekonaniu to świetny punkt wyjścia do wykreowania mnóstwa efektownych looków. Nasze ulubione Chuck’i z łatwością dopasują się do każdego, nawet najbardziej odjechanego pomysłu – właśnie dlatego od nich zaczynamy. I tak naprawdę nie martwimy się o resztę.

Nadal nie wierzycie, że ponadczasowe Chuck'i są niesamowicie elastycznym elementem garderoby? Cofniemy się nieco w czasie i udowodnimy Wam, że model Chuck Taylor All Star jest absolutnym must have w Waszej szafie.

 

 

Z boisk na ulice i sceny świata - historia kultowego modelu

Chuck Taylor All Star to but, którego kariera ma swoje początku na boiskach koszykarskich. Młodzi ludzie na całym świecie szybko podpatrzyli i zaadoptowali model w modzie ulicznej. Chuck'i są obecne w wielu różnych subkulturach: od lat noszą je niemal wszyscy – od fanów punk rocka i grunge'u po hip-hop. Często pokazywali się w nich też słynni nowojorscy artyści.  Model ten pokochały również gwiazdy sportu – teraz to oczywiste, że Chuck'i idealnie pasują do sportowej kurtki czy spodni! I cóż, nazwa "All Star" mówi już chyba sama za siebie.

Cała ta historia tylko potwierdza fakt, jak bardzo uniwersalny i popularny jest ten model. Z tej opowieści wynika też jeden bardzo ważny fakt: Chucki nie są zwykłymi trampkami. Są natomiast międzynarodowym symbolem stylu bycia przepełnionego duchem nieskrępowanej wolności i oryginalności. I właśnie dlatego wybieramy ten model, bo chcemy wyglądać dokładnie tak, jak czujemy!

 

 

#ChucksFirst – jak robi to redakcja Joy?

Również i my puściłyśmy wodze fantazji myśl zasady #chucksfirst! Jesteście ciekawe, jakie stylizacje wymyśliłyśmy? Śledźcie naszą stronę oraz profile na Facebooku i Instagramie – już niebawem podsuniemy Wam garść inspiracji!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!