Reklama

trendy

18.05.2018

Nigdy nie kupuj tego fasonu jeansów! Dodaje nawet 10 kg!

Nigdy nie kupuj tego fasonu jeansów! Dodaje nawet 10 kg! fot. iStock

Spoiler: Nie chodzi o boyfriendy.

Redakcja

Reklama

Ubrania mają różne funkcje. Nas oczywiście najbardziej interesuje to, żeby były modne i zgodne z najświeższymi trendami. Czym jeszcze kierujemy się przy wyborze outfitu? Nie ukrywajmy - wygodą. Dlatego właśnie najczęściej sięgamy do swojej szafy po jeansy.

Do wyboru mamy bardzo dużo fasonów. Każdy z nich ma wpływ na to, jak prezentuje się nasza sylwetka. Powszechnie wiadomo, że rurki wyszczuplają, spodnie z wysokim stanem optycznie wydłużają nogi, a boyfriendy nieco poszerzają, dlatego też są polecane raczej dziewczynom szczupłym. Nie oznacza to jednak, że jeansy ''pożyczone od chłopaka'' to jedyny model, który robi figurze krzywdę. W jednym ze sklepów (Fashion Nova) pojawił się właśnie fason, który dodaje wizualnie nawet 10 kilogramów!

W zasadzie to nawet trudno nazwać je jeansami, bo są uszyte głównie ze sznurka.  Jak wyglądają w takim dziwadle nogi? Porównanie z baleronem niestety nasuwa się samo. Nie potrafimy też sobie wyobrazić gdzie w takich spodniach można się wybrać. Ten fason to kwintesencja bezguścia, kiczu i tandety. Zgadzacie się?

 

 

 

fot. Fashion Nova

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Oto kostium kąpielowy, w którym... nie można pływać!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!