Reklama

trendy

16.05.2018

Ten zwykły zmywacz z Rossmanna usuwa najbardziej uporczywy lakier i... HYBRYDĘ

Ten zwykły zmywacz z Rossmanna usuwa najbardziej uporczywy lakier i... HYBRYDĘ fot. Instagram/peopleschoice.studio

Popularna marka, niewinna buteleczka, zapach migdałów... i cudowne działanie!

Redakcja

Reklama

Zmywanie lakieru z paznokci, zwłaszcza takiego z brokatem jest nielada wyzwaniem. Usuwanie hybrydy wymaga nieco więcej wysiłku i specjalnego produktu (acetonu), który jest przeznaczony do lakierów hybrydowych. Jednak w popularnej drogerii Rossmann znajdziemy zmywacz marki ISANA, który świetnie radzi sobie nie tylko ze zwykłymi lakierami, ale też hybrydą! Cudownie! Zwłaszcza, że zapłacimy za niego zdecydowanie mniej niż za aceton.

 

Ma on dość intesnyswny, migdałowy zapach, a w jego składzie znajdziemy olejki pielęgnacyjne i natłuszczające, ktore dodatkowo dbają o nasze paznokcie.

 

W usuwaniu lakieru hybrydowego postępujemy tak jak z acetonem. Najpierw piłujemy top coat, a następnie nasączony wacik owijamy wokół palca, przyciskając dodatkowo folią. Innym sposobem może być moczenie paznokci w miseczce ze zmywaczem. Trzymając tak ok. 10-15 min pozbędziemy się resztek lakieru.

 

Zmywacz marki ISANA ma pojemność 125 ml i kosztuje ok. 4 zł.

 

Wiele użytkownicznek przekonało się o jego działaniu:

"Nie wyobrażam sobie nakładania i zmywania hybryd bez niego. Zmyje zarówno tradycyjne lakiery jak i lakiery hybrydowe a jest sporo tańszy od acetonu"

 

"Jest to mój zdecydowany hit, jeśli chodzi o zmywanie lakierów hybrydowych. W moim rankingu przebił acetony marek takich jak Neonail czy Semilac. No i ta cena jak marzenie!..."

 

"Jeden z najlepszych zmywaczy do paznokci. Nie uszkadza płytki paznokcia, jest bardzo wydajny i do tego ma przyjemny zapach. Mnie przekonuje także olejek w składzie, który wręcz odżywia paznokcie :)"

 

ZOBACZ TEŻ: Jak usunąć lakier, jeśli nie masz zmywacza? (Nie, nie chodzi o zdrapywanie)

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!