Reklama

trendy

11.05.2018

Ta pomadka z Rossmana pogrubi Twoje rzęsy i brwi, a kosztuje zaledwie KILKA złotych!

Ta pomadka z Rossmana pogrubi Twoje rzęsy i brwi, a kosztuje zaledwie KILKA złotych! unsplash.com

Bez względu na to, w jakiej kondycji są Twoje brwi i rzęsy - polecamy Ci ten produkt. Kosztuje grosze, a jego działanie jest naprawdę zaskakujące!

Redakcja

Reklama

Czy pomyślałabyś kiedykolwiek, że pomadka do ust może w zbawienny sposób zadziałać na Twoje brwi i rzęsy? Cóż, my też nie, dopóki nie wypróbowałyśmy balsamu ochronnego Alterra z Rossmana za... 4 złote. 

W składzie tej magicznej pomadki znajdziemy ogrom naturalnych olejków: olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, olej z marchwi. Dodatkowo Alterra zawiera w sobie także wyciąg z rumianku, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwę z oliwek oraz witaminy A i E. Jak się okazuje, ta mieszanka jest prawdziwą bombą witaminową i ma w sobie wszystko co potrzebne, żeby w spektakularny sposób odżywić oraz wzmocnić rzęsy i brwi. Jej zapach jest dość specyficzny, bo ziołowo-rumiankowy, ale nie jest drażniący i mimo iż nie przypadnie do gustu wszystkim, da się go zaakcepować. 

W jaki sposób stosować ten produkt? Najważniejsze, to dbać o regularność. Najlepiej używać go 2 razy dziennie - rano i wieczorem. Wówczas efekt z pewnością będzie oszałamiający. To co, spróbujesz? 

Rossman

ZOBACZ TAKŻE: Tych zabiegów kosmetycznych pod żadnym pozorem nie rób przed ŚLUBEM

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!