Reklama

trendy

02.05.2018

Makijaż ''na paryżankę'' nadal jest najmodniejszy! Wiemy, jak zrobić go tanimi, polskimi kosmetykami!

Makijaż ''na paryżankę'' nadal jest najmodniejszy! Wiemy, jak zrobić go tanimi, polskimi kosmetykami!

Francuski szyk za kilka złotych! Naprawdę da się, i nikt się nie pozna!

Zuzanna Lenart

Reklama

W kosmetyczce Francuzek próżno szukać rozświetlacza, paletki z cieniami do powiek, błyszczyka, bronzera, kryjącego podkładu czy różu do policzków. Paryżanki swój słynny na cały świat charakterystyczny makeup wykonują niezwykle oszczędnie, za to wyłącznie ze sprawdzonych, ulubionych kosmetyków. Zamiast dziesięciu palet z cieniami, mają jedną czerwoną szminkę - ale kiedy już znajdą swój kolor, będą mu wierne przez całe życie. 

Zastanawiacie się pewnie jak one to robią, że ich cera wygląda tak perfekcyjnie? My jesteśmy przyzwyczajone do tego, że niedoskonałości tuszujemy mocnymi kosmetykami (fluidy, korektory), a w jaki sposób radzą sobie paryżanki? W ogóle nie radzą, bo nie muszą. Ich skóra zawsze wygląda tak zdrowo, bo dbają o nią już od najmłodszych lat. Nie eksperymentują, korzystają wyłącznie z kilku produktów. Ich pielęgnacja jest prosta, skupiona na dwóch zasadniczych działaniach - oczyszczaniu (rano) i nawilżaniu (wieczór). Do obydwu zadań, wybierają dosłownie jeden-dwa kosmetyk/i (za to nigdy przypadkowe czy ''dorwane'' na promocji). Nie potrzebują bazy pod makijaż - ich bazą jest skóra, w doskonałej kondycji. 

Dlatego właśnie makeup prezentuje się na nich tak spektakularnie.

 

We Francji, gdzie zarobki są dużo większe niż u nas, dziewczyny mogą sobie pozwolić na malowanie się perełkami od światowych domów mody - i urody, ale taki sam efekt osiągniemy, używając naszych, tanich, łatwo dostępnych, polskich kosmetyków. Którymi uzyskamy najmodniejszy od kilku sezonów parisian look? 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 3 sprawdzone sposoby na piękną cerę latem!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!