Reklama

trendy

16.04.2018

Ten tusz sprawi, że przyciągniesz spojrzenia WSZYSTKICH!

Ten tusz sprawi, że przyciągniesz spojrzenia WSZYSTKICH! Fot. iStock

Czas odkryć swoją mocną stronę!

Redakcja

Reklama

Sposób na pogrubione i wydłużone rzęsy

Oczy to najmocniejszy atut wielu kobiet. Sama przyznaj - Ty też z pewnością marzyć o tym, aby czarować wyrazistym spojrzeniem w każdej sytuacji. Znalazłyśmy rewelacyjny tusz, dzięki któremu błyskawicznie osiągniesz ten efekt. Już za pierwszym pociągnięciem przekonałyśmy się, że tusz AVON True ULTRAobjętość dodaje rzęsom zniewalającej objętości! Innowacyjna technologia Smartfibre o potrójnym działaniu sprawia, że rzęs wydaje się być więcej, pogrubia i wydłuża je przez cały dzień i daje efekt 100% większej gęstości!

 

 

Skuteczność nowego tuszu sprawdzał ambasador marki, Hubert Urbański. Ekspert od zadawania pytań sprawdził, że aż 85% kobiet, które jako pierwsze użyły nowego tuszu AVON True ULTRAobjętość potwierdza efekt pogrubienia i wydłużenia.

 

 

Sprawdzając markę AVON, przekonałem się, że Polki doskonale wiedzą czego chcą, jakie są ich pragnienia i czego wymagają od marki kosmetycznej. Bardzo dobrze znają produkty AVON i doceniają ich wysoką jakość. Rozmawiając o kosmetykach, ani razu nie poprosiły o koło ratunkowe  – mówi Hubert Urbański.

 

Tusz dostępny na www.avon.pl, u Konsultantek i w warszawskich Złotych Tarasach w cenie od 17,99 zł.

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!