Reklama

trendy

13.03.2018

Najjaśniejsze podkłady z drogerii? Zrobiłyśmy solidny przegląd!

Najjaśniejsze podkłady z drogerii? Zrobiłyśmy solidny przegląd! fot. Pinterest/POPSUGAR Beauty

Zuzanna Lenart

Reklama

Drogerie uginają się od setek produktów. Już z ulicy krzyczą do nas kolorowe pomadki, lakiery i róże do policzków. A co, gdy przekroczymy próg? Mamy wrażenie, że trafiłyśmy do cudownej krainy kolorowych cudeniek.

Jednym z naszych ulubionych kosmetyków do makijażu jest oczywiście podkład. Na ilość nie możemy narzekać - każda marka ma swojej ofercie mnóstwo propozycji. Znajdzie się coś dla właścicielki cery suchej, cery problematycznej, jak i cery ze skłonnością do wyprysków. Pod tym względem, wybór mamy ułatwiony.

Niestety gorzej jest z doborem odpowiedniego koloru. Polki w zdecydowanej większości to dziewczyny o (bardzo) jasnej karnacji. A fluidów o takim zabarwieniu, paradoksalnie, nie jest w sklepach wcale tak dużo.

Ja sama jestem okropnym ''bledziochem'', więc doskonale wiem jakie to wyzwanie znaleźć podkład idealnie wtapiający się w skórę pod tytułem: porcelana czy alabaster.

Ale! Nie znaczy to, że takich produktów nie ma u nas w ogóle. Szukając podkładu da siebie, zrobiłam solidny przegląd w drogeriach, i oto co udało mi się ustalić. Przed wami przegląd najjaśniejszych podkładów z naszych ukochanych drogerii :)

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Sprawdziłyśmy, które korektory z drogerii są najlepsze! Oto nasze TOP6!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!