Reklama

trendy

13.02.2018

Powstały pierwsze buty do robienia selfie! Wiemy jak wyglądają!

Powstały pierwsze buty do robienia selfie! Wiemy jak wyglądają! fot. MIZ MOOZ
TAGI: selfie

Redakcja

Reklama

Robienie selfie już dawno temu przestało być obciachem. Dziś takie fotki cyka każdy - nawet nasi... rodzice! Wystarczy wejść na Instagram, by szybko się o tym przekonać. Największy odsetek tego, co tam wrzucamy, to wcale nie zdjęcia outfitów, wnętrz, czy jedzenia, ale właśnie selfie. Lubimy kierować obiektyw na siebie, i naprawdę nie ma w tym nic złego. Pod warunkiem, że nie staje się to obsesją ;)

Czasami mamy takie dni, kiedy łapie nas gorszy humor i potrzebujemy jakiegoś pocieszenia, jakiegoś bodźca, który pozwoli znów uwierzyć we własne siły. Wtedy właśnie z pomocą przychodzi nam nasz... smartfon. Wystarczy odpowiednia mina, filtr i... voila, czekać na pierwszego lajka nie musimy długo. Sprawdzony sposób to najlepszy sposób!

I wszystko byłoby super, gdyby nie jeden, drobny szczegół. Robienie selfie z ręki bywa niewygodne - szybko cierpnie nam ręka, a to kończy się tym, że zdjęcie jest rozmazane.

 

Naukowcy szybko dostrzegli ten problem i wzięli się do działania. Zaprojektowali coś, co rozwiązuje powyższą niedogodność. To... buty do selfie! 

Obuwie wypuściła marka MIZ MOOZ. Z daleka wyglądają jak najzwyklejsze buty na obcasie, ale cały sekret to nosek - wydłużony i z otworem na telefon.

Zobaczcie same!

 

 

 

 

 

 

Kupicie? :)

 

 

ZOBACZ TEŻ: Używasz jeszcze tych słów? SĄ JUŻ TOTALNYM OBCIACHEM!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!