Reklama

trendy

07.02.2018

Cudowne trendy w manicure od NeoNail! [FOTORELACJA]

Cudowne trendy w manicure od NeoNail! [FOTORELACJA] fot. materiały prasowe

Marka pokazała najgorętsze inspiracje na gali 150-lecia Harper’s Bazaar w Hali Gwardii

Redakcja

Reklama

Trendy w branży beauty zmieniają się jak w kalejdoskopie. Coraz trudniej jest nadążyć za nowościami, kolejnymi innowacjami i propozycjami kolorystycznymi. Wizytówką kobiety są nie tylko zadbana cera i włosy, ale też paznokcie! Marka NeoNail wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i daje prostą odpowiedź na stylowy manicure zgodny z najnowszymi trendami ze światowych wybiegów.

 

Zobacz fotorelację:

 

 Przy okazji gali 150-lecia magazynu Harpers Baazar i wyjątkowego pokazu Gosi Baczyńskiej, NeoNail kolejny raz udowodnił jak istotne w świecie mody są zadbane paznokcie i piękny manicure. Piękna przestrzeń Hali Gwardii w Warszawie, cudowne kreacje i mnóstwo modowych oraz paznokciowych inspiracji! Na imprezie nie zabrakło śmietanki polskiego świata mody i mediów.

 

Twórz bez ograniczeń!

Kolekcje stylowych lakierów hybrydowych NeoNail dają nieograniczone możliwości stylizacji od codziennej klasyki po efekt glamour. W ofercie znajdują się klasyczne kolory lakierów do paznokci dla bardziej zachowawczych dziewczyn, jak również spektakularne i błyszczące nowości. Podobnie jak na światowych wybiegach, na paznokciach w karnawale króluje błysk i mieniące się drobiny. Kolekcje Star Glow, Paris – my love, Galaxy Glitter czy efektowne pyłki zmieniające barwy Electric Effect czy Volcano Effect sprawiają, że zabłyśniesz nie tylko podczas imprezy czy ważnej gali, ale także w ciągu dnia!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!