Reklama

trendy

18.01.2018

Jaką bieliznę wybrać na ''te'' dni? Ten fason zapewni największy komfort!

Jaką bieliznę wybrać na ''te'' dni? Ten fason zapewni największy komfort! fot. iStock

Dobra strategia, i okres naprawdę jest do zniesienia!

Redakcja

Reklama

Wybór bielizny? Na szczęście jest ogromny. W sklepach jest tak dużo modeli, że co najmniej kilka z nich idealnie trafia w nasz gust. Jednak  kobieca biologia zmusza nas cyklicznie do rezygnowania z możliwości kierowania się wyłącznie upodobaniami. W ''te'' dni bowiem wybór bielizny jest szczególnie istotny. Odpowiednia ma niesamowitą moc - może znacznie zmniejszyć dyskomfort. Serio! Zaś majtki wyciągnięte z szuflady na chybił-trafił są w stanie odczuwalnie go zwiększyć. A umówmy się, już same skurcze potrafią zgiąć nas wpół, i to jak najbardziej dosłownie. 

Jaką więc wybrać bieliznę, kiedy mamy okres? To zależy od konkretnego dnia - intensywność krwawienia z każdym dniem jest coraz mniejsza. 

 

 

Dzień pierwszy

Pierwszy dzień jest zdecydowanie najgorszy. Ból bywa tak ogromny, że przykuwa nas do łóżka na cały dzień. Jedna tabletka przeciwbólowa? Marzenie - na ogół dopiero druga przynosi jakąkolwiek ulgę. Pierwszy dzień jest też najgorszy, jeśli chodzi o krwawienie. Każda z nas doświadczyła nieprzyjemnego i nieestetycznego przeciekania. Wina nie musiała leżeć wyłącznie po stronie natury. Pierwszego dnia menstruacji załóż majtki zabudowane, które zapewnią ci maksymalną ochronę. Podpaska ma do takiej bielizny możliwość perfekcyjnego dopasowania. Bo pierwszego dnia większość  z nas stawia na kubeczek menstruacyjny i grubą, superchłonną podpaskę. To najskuteczniejsza ochrona przed przeciekaniem.

 

Dzień drugi

Drugiego dnia zazwyczaj zauważamy już nieco mniejsze krwawienie, nie musimy więc wybierać biodrówek. Tego dnia najodpowiedniejszymi majtkami będą klasyczne figi. Z tamponem i podpaską w zestawie.

 

 

Dzień trzeci

Trzeci dzień to ten dzień, w którym z reguły zapominamy o tym, że mamy okres. Bez obaw (oczywiście, jeśli  z natury nie krwawisz intensywnie - jeśli tak, koniecznie skonsultuj się z lekarzem!) możesz założyć figi brazylijskie, które charakteryzują się mocnym wycięciem na pośladkach. Jeśli chodzi o sanitaria, komfort zapewni ci tampon i wkładka - tak na wszelki wypadek.

 

Dzień czwarty

 Ostatni dzień okresu przeżyjesz na samym tamponie. Stringi? Nie ma żadnych przeciwwskazań! ;)

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Faceci bardzo nie chcą, żebyśmy w czasie seksu zauważały TE rzeczy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia bielizny pochodzą z: etam.pl (1,2,4) i oysho.pl (3)

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!