Reklama

trendy

11.01.2018

Masz katar? Pomiń TEN popularny etap w makijażu, a nikt się nie zorientuje, że jesteś chora!

Masz katar? Pomiń TEN popularny etap w makijażu, a nikt się nie zorientuje, że jesteś chora! fot. Pinterest/Social Media Jobs

Makijaż dla zakatarzonych: 8 kroków do perfekcyjnego kamuflażu! Oto jak się malować, by całkowicie zakryć objawy przeziębienia!

Redakcja

Reklama

Kiedy jest najlepszy czas na przeziębienie? Nigdy! Wystarczy sam katar,  a już jesteśmy wyłączone z życia na kilka dni. Ból głowy spowodowany zapchanymi zatokami i ten irytujący nos wymagający ciągłego oczyszczania - okropność! Już po jednym dniu choroby środkowa część twarzy zamienia się w nieestetyczną, zaczerwienioną plamę. Do tego dochodzi przesuszenie - niestety nie powstrzymają go nawet ultradelikatne chusteczki higienicznie. 

Zimą objawy przeziębienia się szczególnie widoczne. Pogoda o tej porze roku wystawia naszą skórę na tortury - przebywamy na zmianę w: bardzo ciepłych pomieszczeniach i za chwilę wychodzimy na mróz. Takie wahania temperatur na żadną cerę nie oddziałują dobrze, a  co dopiero na wrażliwą czy z natury suchą. 

 Trudno jednak w pełni uniknąć przynajmniej kataru. A jeśli już cię dopadnie? Maluj się z głową i koniecznie pomiń jeden etap, który w normalnych warunkach stosujesz zawsze - nawet przy no makeup makeup. 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Karnawałowy makijaż w mniej niż 5 minut? Da się!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!