Reklama

trendy

10.03.2018

Holograficzne usta to największy trend tego roku! Zrobiłyśmy przegląd pomadek! (już od 17 PLN!)

Holograficzne usta to największy trend tego roku! Zrobiłyśmy przegląd pomadek! (już od 17 PLN!)

Zrobiłyśmy przegląd aktualnej oferty waszych ulubionych marek.

Redakcja

Reklama

Holograficzne usta to obecnie największy makijażowy  trend. Trójwymiarowy efekt najpierw  ogarnął nasze paznokcie, później powieki, a teraz przyszedł czas na usta. Naszym redakcyjnym zdaniem to właśnie na wargach efekt holograficzny prezentuje się najefektowniej. To, jak wyglądają się nasze wargi, zależy od tego pod jakim kątem pada światło. Dużo zależy też od ilości nałożonego produktu.

Dlaczego holographic makeup zdobył aż taką popularność? Właśnie przez swoją nieoczywistość. Matowe usta ewidentnie już nam się znudziły. Efekt płaskich ust nie zawsze wypada estetycznie na co dzień. To świetne rozwiązanie na wieczór, ale w ciągu dnia lepiej sprawdzają się pomadki i błyszczyki z połyskiem. Holograficzne produkty dają maksymalny efekt. Może nawet nieco przerysowany, ale w końcu mamy karnawał i wreszcie możemy się trochę pobawić makijażem. My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Zrobiłyśmy dla was przegląd oferty waszych ulubionych i łatwo dostępnych marek. Zobaczcie gdzie i za ile kupicie najmodniejsze kosmetyki do ust w tym sezonie!

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 5 makijaży oczu, które w 2018 będą modniejsze niż smokey eye!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!