Reklama

trendy

01.01.2018

4 fryzury, które będą najmodniejsze w 2018! (To one zastąpią long boba!)

4 fryzury, które będą najmodniejsze w 2018! (To one zastąpią long boba!)

Żegnamy loba, witamy...!

Redakcja

Reklama

Jeśli rok 2017 miał nas czegoś nauczyć, to tego, że zawsze warto postawić na przedłużanego boba - bo rozmawiamy oczywiście konkretnie o kategorii: uroda. Długość do ramion jest uniwersalna - pasuje właścicielkom każdego rodzaju włosów (od prostych po kręcone) i wszystkich możliwych kształtów twarzy - zarówno buzi pociągłej, okrągłej jak i kwadratowej. 

Ale czas płynie nieubłaganie, i rok 2017 dobiega końca - i to bynajmniej nie powoli. Jeśli zawsze w grudniu zastanawiasz się nad ''nową sobą'' i noworocznymi postanowieniami, czy tez po prostu zmianami, to  nie zapominaj o swoich włosach. To one są naszą wizytówką!

Nikt nie ma wątpliwości, że long bobowi, który królował w 2017, szykuje się następca, a raczej kilku. Fryzura, na którą swego czasu zdecydowały się niemalże wszystkie gwiazdy Hollywood, a niedługo po nich także i nasze rodzime celebrytki, z Jessicą Mercedes na czele, wyczerpała już swoją formułę i przyda się jej w pełni zasłużony odpoczynek. Ale  uroda, jak przyroda,  nie znosi próżni - zobaczcie jakie fryzury będą najmodniejsze w nadchodzącym roku, i jakie uczesania zdetronizują zasiedziałego już nieco loba!

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 7 life hacków urodowych które warto znać według blogerki Kate Zach!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!