Reklama

trendy

11.10.2017

Tegoroczne show Intimissimi on Ice - A Legend of Beauty w Weronie

Tegoroczne show Intimissimi on Ice - A Legend of Beauty w Weronie źródło: materiały prasowe

To jedno z najpiękniejszych wydarzeń w roku!

Dominika Kalinowska

Reklama

Ciężko opisać w kilku słowach, w jak niesamowity i magiczny świat przenosi nas marka Intimissimi podczas jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w roku - Intimissimi on Ice. W tym roku miała miejsce czwarta już edycja pt. "A Legend of Beauty", która była szczególnym ukłonem w stronę kobiet - ich talentu, piękna, zmysłowości...

 

Spektakl odbył się w Weronie i wypełnił Arenę di Verone nie tylko gwiazdami, blogerkami i celebrytkami, ale przede wszystkim występami medalistów olimpijskich, którzy prezentowali swoje umiejętności w rytm klasycznych utworów przeplatanych największymi, współczesnymi hitami.

Motywem przewodnim "A Legend of Beauty" była współczesna interpretacja mitologii greckiej - podczas pokazów mogliśmy przyjrzeć się historii Afrodyty, Kirke, czy ponownie zagłębić się w wojnę trojańską i miłość pięknej Heleny i Parysa.

 

Jednym ze szczególnych momentów podczas wieczoru był występ jednego z najsłynniejszych światowych tenorów - Andrea Bocelliego. Wśród gości zauważyć można było m.in. Chiarę Ferragni, która tym razem pełniła też specjalną rolę - w tym roku blogerka stworzyła fantazyjne kostiumy, dla których inspiracją była kolekcja marki na sezon AW17/18. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć także Iriny Shayk - twarzy marki Intimissimi oraz... Kasi Sokołowskiej, która od niedawna jest najnowszą ambasadorką marki w Polsce.

 

Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia - przeniesie Was w naprawdę bajeczny świat...

 

 

 

ZOBACZ: "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" - powstaje nowa część sagi!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!