Reklama

trendy

12.09.2017

Trwały manikiur hybrydowy? To możliwe!

Trwały manikiur hybrydowy? To możliwe! źródło: www.instagram.com/mylaq.pl

W końcu zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety!

Dominika Kalinowska

Reklama

Manikiur hybrydowy to najlepsze wyjście dla każdej z nas, która na pewien czas chciałaby pozbyć się problemu niepomalowanych paznokci. Nie zawsze jednak jesteśmy zadowolone z jego efektów i nie każdy manikiur rzeczywiście długo utrzymuje się na paznokciach. Tym razem mamy na to świetne rozwiązanie - nowe lakiery hybrydowe marki MylaQ!

 

 

MylaQ powstała z myślą o młodych, świadomych swojego piękna dziewczyn, które lubią i nie boją się eksperymentować! Produkty od MylaQ gwarantują świetną jakość, atrakcyjną cenę i przede wszystkim... ogromną paletę kolorów do wyboru! W ofercie marki znajduje się aż 60 modnych odcieni, wśród których każda z nas znajdzie coś dla siebie!

Lakiery utrzymują się na paznokciach co najmniej 2 tygodnie - bez odprysków i wyblakłych kolorów! Ponadto zachęcająca jest także cena - jeden lakier hybrydowy kosztuje jedynie 17,99 zł i możesz nałożyć go sama w domu!

 

 

 

MylaQ proponuje nam różne ciekawe rozwiązania kolorystyczne - my, jako że jesteśmy już w nieco jesiennym klimacie, stawiamy na ciemniejsze odcienie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na bardziej soczysty kolor!

 

Jak dla nas manikiur hybrydowy z marką MylaQ stał się wyjątkowo prosty, przyjemny i przede wszystkim bazujący na naszej kreatywności! Produkty marki dostaniecie na stronie: mylaq.pl/sklep

 

 

ZOBACZ: Usunięta scena z filmu "Diabeł ubiera się u Prady" zmienia wszystko!?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!