Reklama

trendy

01.09.2017

W czym ćwiczyć? Oto najciekawsze propozycje, jak ubrać się na trening

W czym ćwiczyć? Oto najciekawsze propozycje, jak ubrać się na trening źródło: www.istockphoto.com

Co w tym sezonie będzie absolutnym must have'm, jeśli chodzi o modę sportową? Podpowiadamy!

Dominika Kalinowska

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się jesień - dla jednych to motywacja do ćwiczeń, dla innych zaś czas, by zaszyć się w domu pod kocem w towarzystwie popcornu i nowych seriali. My mimo wszystko wierzymy, że znajdziemy się w tej pierwszej grupie niezależnie od pogody, tym bardziej, iż do wysiłku fizycznego zachęcą nas... nowości, które w tym sezonie będą szczególnie modne w świecie sportu.

 

Przede wszystkim - przy wyborze stroju do ćwiczeń najważniejszy jest komfort i wygoda - musimy czuć się pewnie i nie zastanawiać się bezustannie, czy coś nam przeszkadza, uwiera czy prześwituje. Dobry strój na trening musi być nie tylko modny, ale przede wszystkim elastyczny, przewiewny i niepowodujący jakiegokolwiek dyskomfortu.

Nie ma jednak co ukrywać - od stroju wymagamy także tego, by dobrze się prezentował i dawał jeszcze większą motywację do treningu. W końcu, która z nas nie chce prezentować się idealnie podczas męczących wysiłków i wykańczających ćwiczeń?

 

Niezależnie od tego, czy trenujesz jogę, chodzisz na fitness, czy postawiłaś na sztuki walki - strój musi być elementem zachęcającym Cię do ćwiczeń, a nie stającym na przeszkodzie, który uniemożliwia nam bezpieczny i satysfakcjonujący trening!

 

Oto najciekawsze nowości, bez których nie wyobrażamy sobie już żadnej aktywności fizycznej! Zainspirujcie się!

 

 

 

ZOBACZ: Pędzle do makijażu w kształcie róży hitem Instagrama

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!